Amazon готується випустити розумну мікрохвильовку - ЗМІ

19 вересня 2018, 10:22

Компанія Amazon планує випустити як мінімум 8 нових пристроїв на базі Alexa, включаючи мікрохвильову піч, підсилювач та автомобільний гаджет.

Завдяки цьому компанія сподівається розширити сферу застосування асистента Alexa, повідомляє CNBC з посиланням на власні джерела і внутрішню документацію Amazon.

У списку нових пристроїв з Alexa, серед іншого, є мікрохвильова піч, підсилювач, приймач, сабвуфер і автомобільний гаджет. Очікується, що Amazon представить деякі з цих пристроїв на заході в кінці цього місяця.

Відео дня

При цьому невідомо, чи будуть пристрої управлятися безпосередньо голосом або для їх використання доведеться купувати розумну колонку Echo. Представник Amazon відмовився від коментарів.

Ці продукти означають перший крок Amazon в область побутової техніки. Тепер гігант буде конкурувати з такими компаніями, як Sonos і GE. Sonos вже представила підсилювач і сабвуфер, який працює з Alexa, в той час як GE розробила інтелектуальну мікрохвильову піч, до якої можна підключити Alexa. У Garmin також є сумісний з Alexa відеореєстратор, який може використовуватися в автомобілі.

Наявність власної побутової техніки також відкриває новий канал продажів для Amazon. Завдяки партнерству з компаніями по установці пристроїв розумного будинку, Amazon може зробити свої пристрої на базі Alexa більш доступними в нових будинках. У Sonos, наприклад, є аналогічна бізнес-модель.

Раніше НВ повідомляло, що найбільший американський інтернет-магазин Amazon почав масштабне внутрішнє розслідування через витік даних і факти отримання хабарів співробітниками компанії. Співробітники Amazon нібито продавали внутрішні дані і іншу конфіденційну інформацію, яка дозволяла більш ефективно просувати продукцію на платформі інтернет-магазину стороннім компаніям.

Показати ще новини
Радіо NV
X