3G в Україні: з якими проблемами зіштовхуються користувачі 3G інтернету?

3 жовтня 2016, 11:30
Від запуску 3G інтернету українськими GSM-операторами минуло вже півтора року. Завдяки 3G технологіям у багатьох користувачів з'явилася можливість отримати доступ до онлайн відео, до музики, до хмарних сервісів, вільно використовувати онлайн-програми, обмінюватися фото і спілкуватися з близькими та друзями в соціальних мережах і месенджерах.

Всі ці сервіси вимагають безперервного доступу до мережі інтернет. І питання безперервності все ще залишається актуальним.

Висока вартість тарифних планів з 3G інтернетом.

Відео дня

Знайти пропозиції за прийнятною вартістю цілком реально, але в пакеті таких тарифів не доводиться очікувати обсягу трафіку 3G інтернету, достатнього для в міру активного користувача. Кілька відео на youtube, декілька днів прослуховування музики в сервісі потокового відтворення і передплаченого місячного 3G як не бувало, а до кінця місяця ще багато часу. За додаткові ж пакети високошвидкісних мегабайт доводиться доплачувати, збільшуючи і без того немаленький середній чек за телеком-послуги.

Низька диференційованість пропозицій для різних пристроїв.

Велика частина пропозицій операторів зв'язку орієнтована на користувачів смартфонів і включає в себе пакети хвилин для дзвінків, SMS-повідомлень та інших подібних послуг. Тим, хто використовує 3G інтернет на планшетах, доводиться знову ж таки переплачувати — тепер вже за непотрібні, не використовувані послуги. А тим, хто хоче підключити безлімітний 3G для використання на ноутбуках, і зовсім доводиться перетворювати смартфон на Wi-Fi точку, сильно витрачаючи заряд гаджета і — знову — віддаючи зайві гроші за додатковий обсяг мегабайт.

Досі скромне охоплення покриття послуги.

Це, ймовірно, залишається найактуальнішою проблемою для значної частини користувачів, особливо тих, які люблять подорожувати. Який сенс говорити про переплати і низьку оптимізацію тарифів, на сьогоднішній день у ряді міст 3G покриття відсутнє, а в тих містах, де за півтора року існування GSM 3G з'явилося, поки рано говорити про повноцінне килимове покриття. Варто вибратися на пікнік в приміський парк (з привабливими планами організувати виїзний кінотеатр на планшеті), як раптом 3G зникає, залишаючи розчарованих користувачів з повільним EDGE.

Звичайно, ситуація далека від ідеалу, але не безнадійна. Грамотно аналізуючи пропозиції різних операторів і розуміючи власні потреби, можна підібрати оптимальний тариф. Для тих, кому важливо підібрати тарифний план на 100% відпрацьовуючий свою вартість, національний 3G оператор "Інтертелеком" пропонує широку лінійку тарифів для смартфонів, планшетів, ноутбуків і ПК. А також — роздає всім користувачам подарунки при підключенні, що забезпечують до 120 гігабайт подарункового 3G трафіку на рік вперед. Вистачить економії мегабайт — час перейти на гігабайти і використовувати 3G на повну.

Тим, хто багато спілкується в соціальних мережах і месенджерах, активно користується онлайн-додатками, завантажує та ділиться фото, а також періодично слухає музику і дивиться відео в мережі, підійдуть пропозиції для смартфонів і планшетів та 2,5 ГБ високошвидкісного трафіку в подарунок кожного місяця. Річний обсяг бонусів складе 30 ГБ.

А ті, кому потрібен максимум 3G для споживання різноманітного онлайн контенту, оцінять безлімітні пропозиції і 10 ГБ високошвидкісного 3G інтернету в подарунок щомісяця. Сума акційного високошвидкісного трафіку досягне 120 ГБ в рік.

Акційну пропозицію Інтертелеком можна активувати і при підключенні тарифного плану на мобільний Wi-Fi роутер, що дозволить вирішити проблему диференціації пристроїв і просто використовувати мегабайти одного тарифу на декількох пристроях, до 8 штук, одноразово. Підключивши до мережі свій смартфон, планшет і ноутбук, можна максимально використовувати потенціал високошвидкісного 3G інтернету на найширшій території покриття в Україні. Більше 14000 населених пунктів і всі основні автомобільні та залізничні шляхи сполучення в країні — ось які можливості сьогодні відкриває для користувачів покриття 3G мережі Інтертелеком.

Акція активна при підключенні до 31 жовтня 2016 року на сайті оператора (при замовленні стартових пакетів або 3G обладнання), у центрах обслуговування абонентів або дилерських точок продажів Інтертелеком.

poster
Підписатись на щоденну email-розсилку
матеріалів розділу Техно
Розсилка про те як технології змінють світ
Щопонеділка

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X