3D-малювання і віртуальна реальність. Microsoft показав оновлену Windows 10

27 жовтня 2016, 10:33
Офіційно оновлення Windows 10 Creator's Update вийде навесні 2017 року

Компанія Microsoft офіційно представила майбутнє велике оновлення операційної системи Windows 10. Технічні подробиці поки не повідомляються, але основною відмінністю цього пакету стане орієнтація на роботу з тривимірною графікою, пише Wired.

Відео дня

Microsoft сподівається інтегрувати інструменти створення 3D в кожен аспект пакета оновлень Windows 10. Зокрема, нова версія класичного програми MS Paint дозволяє створювати віртуальні 3D-моделі шляхом розрізання і вставки 2D зображення з фотографій або навіть 3D-сканування реального об'єкта з камери смартфона.

Меган Сондерс, яка представляла оновлення, заявила, що створення тривимірних об'єктів стане не складніше, ніж зробити фотографію — досить просканувати програмою пакета оновлень реальний об'єкт, і він з'явиться в Paint вже як тривимірний.

З'явиться у Windows 10 і підтримка 3D-друку. Наприклад, якщо ви зробили щось незвичайне в Minecraft, ви зможете відправити його на 3D-принтер. У середовище 3D також включені 3D-дерево в презентаціях PowerPoint.

Крім того, корпорація Microsoft анонсувала шолом віртуальної реальності, який дозволить розкрити нові можливості VR і голографічні можливості Windows 10. Повідомляється про використання власної системи сенсорів, завдяки чому не потрібно використовувати додаткові зовнішні сенсори.

Оновлення Windows 10 Creator's Update буде безкоштовним і стане доступним для скачування навесні наступного року. Пакет буде доступний для всіх платформ, що працюють під управлінням ОС Windows 10, включаючи смартфони і планшети.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X