Вдруге за рік. Ubisoft закриває новий шутер і повертає гравцями гроші

Ігри

5 грудня 2024, 21:30

Шутер XDefiant спіткала доля гри Concord — Ubisoft закриває його всього за пів року після релізу і звільняє працівників.

Ubisoft оголосила, що припиняє розробку та закриває свій безплатний командний шутер XDefiant, який офіційно запустили лише навесні цього року. Ubisoft стверджувала, що XDefiant охопив понад 10 мільйонів гравців за перші два тижні та перевершив очікування завдяки придбанню та високому середньому доходу за день. Утім гра швидко втратила прихильників: вже восени тут було, за даними Insider Gaming, менш як 20 тисяч одночасних гравців. Ті, хто встиг придбати гру раніше, матимуть доступ до неї до літа 2025 року.

«Гра залишатиметься доступною для всіх гравців, які приєдналися до XDefiant до 3 грудня 2024 року. Усі функції, включаючи прогрес, події, нагороди та досягнення, залишаться доступними до 3 червня 2025 року», — йдеться в заяві Ubisoft.

Компанія також повертає кошти всім, хто придбав Ultimate Founders Pack, а також гравцям, які купили VC і DLC за останній місяць.

Нагадаємо, в середині грудня минулого року Ubisoft раптово видалила гру The Crew з бібліотек гравців, зупинивши сервери. Ця ситуація стала поштовхом до зміни законодавства в США, яке тепер зобов’язує чітко повідомляти геймерам, вони купують лише ліцензію на використання гри, а не саму гру. Ці зміни вже відображає Steam.

Інші новини

Всі новини