Пережила битву з Universal Music. Музика Тейлор Свіфт повернулася у TikTok
IT-індустрія14 квітня 2024, 23:31
У січні переговори Universal Music Group з TikTok щодо гонорарів виконавцям було зірвано. Це призвело до того, що Universal Music Group, гігант індустрії, що контролює третину світової музики, видалила всю музику, якою вона володіла та яку розповсюджувала, включно з плідним каталогом Тейлор Свіфт.
Цього тижня пісні Свіфт раптово повернулися на платформу. До цього часу американська співачка є єдиною виконавицею UMG, музика котрої доступна на платформі.
Як зауважує Mashable, повернення може бути пов’язане з тим, що, підписавши контракт з підрозділом UMG Republic Records наприкінці 2018 року, співачка зберегла права на публікацію треків як основна їх авторка.
Коли співачка випустила свій останній альбом Midnights, у його просуванні вона передусім покладалася на TikTok. Трек-лист альбому був опублікований на платформі в серії дописів під назвою Midnights Mayhem with me. Повернення її пісень на платформу відбулася напередодні виходу нового альбому співачки The Tortured Poets Department. Реліз заплановано на 19 квітня.
NV писав, що в лютому 2021 року Universal уклала угоду з платформою соціальних мереж TikTok. Вона дала змогу користувачам програми додавати у свої відеокліпи музику з каталогу UMG.