Слава Ілону Маску. Супутниковий інтернет Starlink тестують в Антарктиді
Інновації15 вересня 2022, 09:49
Обладнання для прийому та передачі сигналу встановили на американській дослідницькій станції Мак-Мердо, яку вважають неформальною столицею Антарктиди.
«Starlink тестують у полярній службі з нещодавно розгорнутим користувальницьким терміналом на станції Мак-Мердо, збільшуючи пропускну спроможність та можливості підключення для наукової підтримки», — повідомили у Національному науковому фонді США у Twitter.
У компанії SpaceX також підтвердили, що тепер підключення Starlink є на всіх семи континентах Землі.
Станом на сьогодні компанія запустила на орбіту понад 3200 своїх супутників для високошвидкісного інтернет-підключення. У найближчі кілька років кількість супутників планують збільшити до 12 тис., а згодом до 30 тис.
Наступного року планується запуск супутників Starlink нового покоління Version 2, які більші та потужніші, ніж поточна версія.
У SpaceX також кажуть, що нові супутники зможуть транслювати сигнал прямо на смартфон без додаткового обладнання.
Раніше компанія Ілона Маска домовилася з мобільним оператором T-Mobile щодо надання послуг супутникового зв’язку для користувачів стільникових мереж.
А Маск писав у Twitter, що він спілкувався з представниками Apple з приводу впровадження технологій супутникового зв’язку у нові моделі iPhone.
- Мобільна революція. Ілон Маск домовився про підключення супутникового інтернету Starlink до мережі найбільшого стільникового оператора США
- «Толкін крутиться у труні». Ілон Маск розкритикував нове шоу свого конкурента по космосу Джефа Безоса «Володар перснів: Персні влади»
- Здавалося б, до чого тут Україна. Маск хотів пригальмувати угоду з Twitter через промову Путіна до 9 травня