Гаджети

5 квітня 2021, 12:27

Останній флагман. Опубліковано рендер смартфона LG V70

Корейська компанія LG офіційно оголосила про закриття підрозділу, який займався розробкою смартфонів, але модель V70 повинна побачити світ до кінця весни.

Гаджет має отримати флагманський процесор Snapdragon 888 впевнені джерела в Китаї.

Смартфон отримає загнутий на боковини екран і основну камеру з чотирма модулями, серед яких є і перископна, що забезпечує плавний зум. Особливість камери — об'єктив Samyang.

Джерело під ніком gress запевняє, що публічна версія прошивки V70 вже з’явилася, причому до прошивки від корейського оператора U +. Це може означати, що LG скоректує свою стратегію продажів і більше не буде покладатися на канали операторів для продажів в Південній Кореї.

Характеристики моделі не поступаються параметрам інших флагманів: Snapdragon 888, екран AMOLED діагоналлю 6,5 дюйма з кадровою частотою 120 Гц, акумулятор ємністю 5300 мАг. Потужність провідний зарядки становить 45 Вт.

Також в китайських соціальних мережах з’явилися повідомлення про те, що один з користувачів оголосив про придбання плати LG Rollable R910, яка буде оснащена процесором Snapdragon 888. Це підтверджує, що смартфон отримає флагманський процесор.

Раніше НВ писав, що компанія LG Electronics Inc. з Південної Кореї піде з ринку смартфонів і мобільних телефонів 31 липня 2021 року.

У компанії відзначили, що рішення прийнято у зв’язку з багаторічними збитками і посиленням конкуренції з більшими виробниками.

Відмова від виробництва смартфонів призведе до короткострокового зниження доходів, але допоможе покращити ефективність управління.

У березні стало відомо, що LG намагалася продати цей бізнес, але переговори з потенційними покупцями — німецької Volkswagen AG і в'єтнамської Vingroup JSC — не увінчалися успіхом.

Другие новости

Всі новини