Здійснилася крипто-революція. Мережу Ethereum відключили від майнінгу, щоб вона стала більш екологічною та ефективною
IT-індустрія15 вересня 2022, 10:32
Оновлення The Merge передбачає перехід блокчейна Ethereum від алгоритму консенсусу Proof-of-Work (PoW) до Proof-of-Stake (PoS).
Це означає, що майнери перестануть підтримувати всі транзакції всередині мережі за допомогою складних комп'ютерних обчислень на своєму обладнанні.
Тепер за функціонування мережі відповідатимуть валідатори або стейкери, 一 користувачі, які мають певну кількість токенів ETH, і які можуть приймати рішення щодо розвитку мережі.
Головна мета переходу на PoS 一 відмова від енерговитратного майнінгу та покращення ефективності мережі. Розробники Ethereum припускають, що The Merge дозволить знизити комісії pf транзакції на платформі, а також підвищити пропускну спроможність мережі.
Оновлення активували о 9:43 за київським часом, і перехід підтвердив один із засновників Ethereum Віталік Бутерін.
Активація The Merge поки що ніяк не вплинула на вартість монети: останні 24 години курс ETH становить трохи більше $1600.
Співзасновник Ethereum Джозеф Любін назвав це оновлення третьою великою подією e індустрії після появи біткоїну та Ethereum.
Про перехід Ethereum на PoS говорили останні кілька років, але розробники довго відкладали запуск нової мережі.
- Тут замішана криптовалюта. Хакери зламали облікові записи британського міністерства оборони в Twitter і YouTube
- Білий дім звинувачує майнерів криптовалют у глобальному потеплінні. Що не так із цією заявою?
- Скрізь бардак. Ексначальник служби безпеки Twitter публічно розкритикував компанію та розповів про її вразливості