Винахідливий. Американець втратив око і вставив собі замість нього ліхтарик

Інновації

26 жовтня 2022, 14:41

Інженер із Південної Каліфорнії Браян Стенлі став популярним у соцмережах через очний імплант у вигляді ліхтаря.

Чоловік втратив око через рак. Нещодавно у соцмережах завірусилося відео, на якому Стенлі демонструє можливості свого винаходу.

https://www.youtube.com/watch?v=Tznyu1xhVyY&ab_channel=NextLevel

«Очний» ліхтар не нагрівається і може працювати близько 20 годин на одній зарядці. Особливо зручним його гаджет робить те, що він світить саме туди, куди спрямовано голову чоловіка.

Стенлі зазначає, що у майбутньому планує зробити свій ліхтар яскравішим. Однак і зараз його потужності вистачає, щоб освітлювати всю кімнату та, наприклад, читати в абсолютній темряві.

Крім того, чоловік часто експериментує з різними кольорами та фільтрами.

@bsmachinist I put some time aside today to lay in a new Iris design. I didn't really have a goal for it, just felt like being a little creative. #prostheticeye #eyes #cyberpunk #ocularprosthetics #cyborg #cyborgeye #terminator #cyberpunkfashion #fuckcancer #led ♬ Devil Eyes - Hippie Sabotage

Інші новини

Всі новини