За його словами, система Tesla Network буде заробляти гроші виключно для власників автомобілів, повідомляє The Verge.
Система каршерину була анонсована Маском ще в липні. "Tesla буде приносити вам дохід, поки ви працюєте або відпочиваєте... Це істотно знизить ціну володіння автомобілем, практично кожна людина зможе дозволити собі Tesla", — заявляв тоді Маск.
Згідно з планами Tesla, система каршерингу повинна була почати розроблятися відразу після створення надійного автопілота і його схвалення національними регуляторами.
"Це характеризують як Tesla проти Uber. Але насправді це не Tesla змагається з Uber, це люди змагаються з Uber", - підкреслив Ілон Маск.
- Читайте також: Маск пообіцяв вбудовувати автопілот у все нові Tesla
Очевидно, що Маск бачить Tesla Network як спосіб дати власникам транспортних засобів спосіб контролювати монетизацію своїх власних авто. В ідеалі, транспортний засіб сама зможе окупити себе.