Блогер спробував пройти GTA V без вбивств. Не вийшло — відео

Ігри

7 жовтня 2022, 15:54

Youtube-блогер DarkViperAU вирішив перевірити пацифістський спосіб пройти легендарну відеогру.

На це у нього пішло три роки та 27 епізодів відео.

DarkViperAU встановив собі кілька правил: не вбивати нікого, якщо без вбивства не можна завершити місію. Якщо треба — можна використовувати рукопашну або «найслабшу зброю», заборонено використовувати чіти, моди та броню для персонажа.

В деяких моментах блогеру допомагали союзники-боти, а сам він зазвичай уникав та пропускав противників, яких необов’язково вбивати.

Загалом DarkViperAU вбив 96 ворогі, 30 з них — застрелені.

Інші новини

Всі новини