Посилення конкуренції. Чат-бот Ілона Маска Grok отримає окремий застосунок

IT-індустрія

29 листопада 2024, 01:05

Компанія у сфері штучного інтелекту xAI може запустити окрему програму для свого чат-бота Grok, який досі був доступний лише як частина інтерфейсу X.

Наразі користувачі можуть отримати доступ до Grok через X, але лише за умови наявності підписки. The Wall Street Journal, посилаючись на неназвані джерела, повідомляє, що xAI планує запустити окрему програму для цього чат-бота зі штучним інтелектом. Це може статися вже в грудні.

Запуск дозволить чат-боту компанії Ілона Маска протистояти конкурентам на ринку. ChatGPT від OpenAI, Gemini від Google і Claude від Anthropic вже мають власні програми.

Крім того, всі вони мають безплатні продукти у своєму асортименті. NV Техно писав, що Grok пропонується безплатно лише на деяких ринках і у вигляді версії з численними обмеженнями.

Інші новини

Всі новини