The Sims, одна з найбільш відомих у світі комп’ютерних ігор, вийде на великих екранах. Як повідомляє The Hollywood Reporter, екранізацією відомого симулятора життя опікуватиметься Марґо Роббі та Роєм Лі та Мірі Юн з Vertigo Entertainment. На цей час момент LuckyChap є найпопулярнішою виробничою компанією в Голлівуді. Неабиякий успіх компанії принесла стрічка Барбі, яка заробила мільярди у світовому прокаті.
Видавець гри Electronic Arts також буде залучена до творчої та продюсерської діяльності. Сценарій до стрічки писатимуть режисерка першого сезону серіалу Локі зі всесвіту Marvel Кейт Геррон та Брайоні Редман. Чому саме буде присвячена стрічка залишається загадкою, оскільки в оригінальній грі немає жодного наративу, а всі персонажі у ній живуть своїм життям.
Нагадаємо, перша гра-симулятор життя Sims, у якій користувачі грають за аватара, який має мінливі риси характеру, навички та стосунки, і виконує повсякденні завдання, як-от приготування вечері та прикрашання дому, вийшла у 2000 році. З того часу франшизу було розширено і тепер вона включає чотири основні гри та нескінченні пакети доповнень, що додають в всесвіт подорожі, магію, світ шоубізнесу тощо.