Капітан очевидність. Ілон Маск прокоментував проблеми з новою відеогрою Cyberpunk 2077
Ігри15 грудня 2020, 20:00
Днями відбувся реліз довгоочікуваної відеоігри Cyberpunk 2077.
Відразу ж після цього гравці на PS4 і XBox One почали повідомляти про численні баги в Cyberpunk 2077.
У відповідь на це розробники відеоігри опублікували офіційний лист до своїх користувачів з вибаченнями за те, що «приділили мало уваги тестуванню гри на PlayStation 4 і Xbox One».
Автори Cyberpunk 2077 також заявили, що виправлять всі помилки у найближчих двох патчах відеоігри, які вийдуть у січні і лютому 2021-го, а також відшкодують гроші гравцям, які захочуть повернути гру.
Крім кількох тисяч фанатів гри, прокоментувати офіційне звернення розробників до своїх передплатників вирішив і глава Tesla Ілон Маск.
«Об'єктивна реальність полягає у тому, що неможливо запустити просунуту гру на старому апаратному забезпеченні», - написав Маск у Twitter.
Після свого твіту Маск прикріпив посилання з оглядом Cyberpunk 2077 від PC Gamer.
Нагадаємо, минулого тижня деякі геймери з епілепсією повідомили, що відеогра Сyberpunk 2077 викликає у них приступи.
Подразником для нервової системи людини виявилося мерехтіння червоних і білих світлодіодів під час ігрового режиму брейнданс, коли головний герой одягає спеціальний «Шолом спогадів».
«Коли ви помітите, що герой одягає шолом - повністю відверніться або закрийте очі. Візерунок вогнів може запустити епілептичний припадок», - писала журналістка Game Informer Ліана Рупперт.
Розробники відеоігри з компанії CD Projekt Red заявили, що в Ліцензійній угоді є попередження про можливі приступи, але після повідомлень про ці випадки вони планують додати окреме попередження в саму гру.