Гаджети

27 вересня 2022, 11:18

Фахівці пояснили, чому ремонт топового смарт-годинника Apple Watch Ultra дасться вам у копійчину

На початку вересня 2022-го компанія Apple представила нову професійну версію смарт-годинника Apple Watch Ultra. Фахівці розібралися у складностях обслуговування та ремонту цього гаджета.

На відміну від базових Apple Watch Series 8 із цінником від $399, за преміальну версію смарт-годин Ultra доведеться віддати від $799.

Гаджет доступний для замовлення з 23 вересня, і головними його перевагами стали збільшений дисплей, титановий корпус діаметром 49 мм, додатковий захист кнопок, вдосконалена панель із цифровою головкою тощо.

Під час відеорозборки годинника експерти платформи iFixit з'ясували рівень ремонтопридатності електронного гаджета.

Фахівці заявляють, що обслуговувати та тим більше ремонтувати Apple Watch Ultra без спеціальних інструментів вкрай складно.

Попри наявність зовнішніх гвинтів на задній панелі, при її необережному відкритті можна пошкодити гідроізоляційну прокладку.

У разі відкриття передньої частини гаджета висока ймовірність пошкодження дисплея. Важко підібратися і до акумулятора, динаміками та інших компонентів.

“Apple Watch Ultra створено для того, щоб вижити у пригодах на відкритому просторі… Але вам потрібно буде обов'язково віднести гаджет до професійної ремонтної майстерні, якщо ви невдало приземлитесь під час походу”, 一 пише оглядач видання Engadget Джон Фінгас.

Нагадаємо, заявлений час автономної роботи Apple Watch Ultra становить до 60 годин, а їхній рівень водонепроникності WR 100 дозволяє занурюватися на глибину до 40 метрів під водою.

Другие новости

Всі новини