10 июля 2017, 16:05
Цей матеріал також доступний українською

Новий інструмент підтримує також одночасний збір пошти з кількох скриньок, повідомляє Watcher.

Імпортувати листи, контакти і особисті папки можуть як нові користувачі (відразу під час створення скриньки), так і вже зареєстровані (запустивши збір пошти в налаштуваннях своєї скриньки @UKR.NET). Процедура імпорту включає два кроки: підключення зовнішньої скриньки і нескладні налаштування процесу.

Видео дня

Увесь збір пошти відбувається у фоновому режимі: перенесення даних триватиме, навіть якщо закрити вікно імпорту, вийти з поштової скриньки або вимкнути комп’ютер. Керувати процесом – призупинити, відновити або скасувати його – можна в розділі «Стан імпорту». Там же доступна статистика перенесених даних, історія імпорту і прогноз часу, потрібного для перенесення усіх необхідних даних.

В липні аудиторія поштових сервісів UKR.NET та Gmail суттєво зросла. Ці сервіси фактично забрали собі аудиторію російського Mail.ru після його заборони в Україні.

Раніше НВ повідомляло, що, за даними дослідження компанії Factum Group Ukraine, заборонені в Україні російські ресурси ВКонтакте і Yandex увійшли в топ-5 рейтингу відвідуваності сайтів українськими користувачами в червні 2017 року.

poster
Подписаться на ежедневную email-рассылку
материалов раздела Техно
Рассылка о том как технологии изменяют мир
Каждый понедельник

Присоединяйтесь к нам в соцсетях Facebook, Telegram и Instagram.

Показать ещё новости
Радіо НВ
X