Встигнути до 2030 року або Як не програти свою справу роботам. Блог Андрія Сивенюка

15 лютого 2018, 14:13

Приводом для цієї колонки стало недавнє дослідження про те, як бізнес бачить взаємодію машин і людей до 2030 року. У ньому взяли участь 3800 бізнес-лідерів з 17 провідних країн світу і які представляють 12 галузей (від телекому і ІТ – до нафтогазу і охорони здоров'я).

Як і очікувалося, переважна більшість з них зійшлися на думці, що до 2030 року діджіталізація охопить всі сегменти, галузі та сфери. Але менше половини бізнес-лідерів знаходять в цьому виключно позитив і можливість отримувати більше задоволення від роботи, переклавши рутинні завдання на машини.

Відео дня

Свої побоювання з приводу наростання залежності від технологій висловили 48% респондентів. На їх думку, чим сильніше ця залежність, тим більше бізнес втратить у разі атаки. Але якби машини навчилися відрізняти погані команди від хороших, і якби були впроваджені чіткі протоколи на випадок відмови автономних пристроїв, то це допомогло б убезпечити бізнес, – так вважають 46% і 50%, відповідно.

Крім кіберзагроз, люди бояться конкуренції з технологіями, оскільки ті вдосконалюються, нарощують потужність, а люди – ні. Навпаки, людина «застаріває». Штучний інтелект вже обігрує людей в складні ігри, на зразок шахів або го. Плюс – він не схильний до емоційних сплесків, вигорання і інших вразливостей, властивих людям.

Проте, повторюся, що сама необхідність трансформації об'єднала в поглядах багатьох учасників дослідження. Готуватися до цієї трансформації потрібно вже зараз, і бізнес-лідери поділилися своїми рекомендаціями, як це слід робити. Я наведу тільки 5 найпопулярніших рекомендацій, які бізнес-лідери давали найчастіше:

1) Активно залучайте своїх співробітників до процесу перетворення компанії (90% респондентів підтримали цю рекомендацію), а також впроваджуйте показники діджіталізаціі, спеціальні KPI і компенсаційні пакети (85%)

2) Дізнавайтеся у своїх замовників про те, як вони перетворюються, чого очікують від вашої компанії і використовуйте їх досвід (88%)

3) Активно підключайте керівників відділів і підрозділів до процесу впровадження цифрових змін (85%)

4) Впроваджуйте віддалену роботу (85%). Зазначу, що вже зараз віддалена робота входить в тренд, а до 2030 року ринок праці глобалізується, тому цей тренд тільки зміцниться.

5) Навчайте своїх співробітників і заохочуйте їх прагнення вчитися. Зокрема, можете організувати навчання програмуванню, щоб вони розуміли, як розробляється ПО (79%).

П'ята рекомендація перегукується з ще одним дослідженням, яке провів у минулому році Інститут вивчення майбутнього (США) – "Погляд у 2030: Нова ера партнерства людей і машин". У ньому йшлося про те, що до 2030 року з'являться нові професії, і 85% з них на сьогодні ще немає. Отже, для цих нових професій доведеться освоювати принципово нові знання і навички.

Тож не дивно, що 56% опитаних бізнес-лідерів вважають, що школи повинні вчити тому, як вчитися освоювати нові знання і навички, які знадобляться їм у майбутньому, а не тому, що відомо і існує вже зараз.

Особливо актуально це звучить для України, адже зараз у нас змінюється система освіти. Якщо перетворення пройдуть успішно, то наша країна зробить якісний стрибок в своєму розвитку, а український бізнес буде рухатися в контексті загальносвітових бізнес-трендів.

На питання про те, якими можуть бути ці тренди, проллє світло опитування бізнес-лідерів. Їм запропонували відповісти на запитання, про те, чого вони ймовірно досягнуть в найближчі 5 років. Респонденти могли вибрати кілька варіантів. Я наведу п'ять найпопулярніших з них:

· Забезпечать ефективний захист кібербезпеки – 94% вибрали цей варіант.

· Будуть надавати свій продукт як послугу (схема – aaS, as a Service) – 90%.

· Завершать перехід до програмно керованого бізнесу: 89%.

· Будуть використовувати штучний інтелект, щоб передбачати запити своїх замовників: 81%.

· Будуть використовувати віртуальну реальність під час демонстрацій для замовників: 80%.

Що ж стосується найперспективніших галузей, які чекає підйом в найближчі 10-12 років, то їх можна визначити за критерієм припливу інвестицій. Адже вкладаються, як правило, в найбільш перспективні напрями, що інтенсивно ростуть.

Тут особливо цікавим мені здається ставлення до штучного інтелекту: бізнес-лідери вважають, що на нього чекає велике майбутнє, і що будуть впроваджуватися технології, що дозволяють наділити машини «мисленням», а це – величезний крок у прогресі. Крім того, віртуальна і доповнена реальність, ймовірно, отримають новий поштовх до розвитку. Як і мобільні додатки і технології для їх «розгону».

Люди діляться на два протилежні табори, коли мова заходить про прогнози на майбутнє, – коментує результати дослідження директор з маркетингу Dell Technologies Джеремі Бертон (Jeremy Burton). Одні бачать в технологіях загрозу, через яку вони ризикують втратити свої робочі місця. Інші – наївно вірять, що технології вирішать глобальні соціальні проблеми. Така поляризація в поглядах навіть в такому просунутому середовищі, як технологічний бізнес, говорить про те, що процес цифрової трансформації проходить не так гладко і швидко, як хотілося б. Проте, у бізнесу всього два варіанти дій: або вхопитися за шанс і трансформуватися, змінивши ІТ, підхід до робочої сили і до безпеки. Або – втратити цей шанс і залишитися позаду.

poster
Підписатись на щоденну email-розсилку
матеріалів розділу Техно
Розсилка про те як технології змінють світ
Щопонеділка

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X