Україна – майбутня IT-столиця Європи. Блог Майкла Солани

21 листопада 2017, 11:02
Україна – це держава не тільки з унікальним географічним розташуванням, вона перебуває "посеред світів". Це країна із захоплюючим прагненням привнести у світову культуру щось унікальне, від себе

Технологічний талант нації – найвищого світового рівня. Якщо говорити передовсім про інженерів-розробників, то вони легко потрапляють у число найкращих на планеті.

Відео дня

Однак для України концепція культурної відкритості підприємництва – це щось нове, незвичне. Але я думаю, що культурна відкритість концепції підприємництва є дещо новою для країни. Мені довелося зустріти дуже багато песимізму, який ніяк не в’яжеться з тим потенціалом, яким наділена нація з великими інтелектуальними можливостями.

На мою думку сторонньої людини, це наслідок комуністичної ідеології, яка вороже налаштована як щодо капіталізму, так і щодо індивідуалізму. Мабуть, Україна все ще відновлюється психологічно.

Тому реальність така: нема ніяких матеріальних перепон, які би заважали стати Україні технологічною столицею не тільки Східної Європи, але й усієї Європи. Здається, молоде покоління розуміє це і я в них дуже вірю.

Я прогнозую, що протягом найближчих п’яти-десяти років ми побачимо появу багатьох великих технологічних компаній з України. Ваша країна повністю трансформується і стає світовим лідером у галузі технологій.

poster
Підписатись на щоденну email-розсилку
матеріалів розділу Техно
Розсилка про те як технології змінють світ
Щопонеділка

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X