Ще раз про сексизм в IT: уже нема слабкої статі. Блог Олени Мініч

9 листопада 2017, 14:26
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке
Сексизм — не галузева особливість, а закладені в суспільстві гендерні стереотипи, що беруть свій початок в превалюванні гендерних ролей над індивідуальними якостями особистості

Ми не будемо тут обговорювати гендерні ролі в сім'ї — природу і "маму і тата" ніхто не відміняв і обговорення домострою або матріархату — це окрема тема розмови.

Відео дня

В ролях в суспільстві гендерна рівність — це маніфестація високого рівня демократії і пріоритетів розвитку особистості і громадян незалежно від статі. У свою чергу сексизм — це зворотна сторона медалі, де править дискримінація і стереотипи.

Та чи інша галузь або професія може посилити сексизм як по відношенню до жінок — фрази — "не жіноча це справа", "це чоловіча професія" "це робота для сильної статі" — яскраво специфікують сексистські відносини по відношенню до жінки. І навпаки — стереотип суто жіночих профессій — няні, медсестри, вчителі, і т.д. — прояв сексизму по відношенню до чоловіка.

Сексизм не з'явився і не посилився зараз — він був завжди. Ще Платон в "Республіці" позиціонував всю жіночу стать набагато нижче за можливостями, ніж чоловіків: ".... як жінка, так і чоловік можуть брати участь у всіх справах, проте жінка в усьому немічніше за чоловіка".

Якщо говорити про високотехнологічні професії — то стереотип тут завжди був сильно спрямований на привілеї чоловіків — і фраза "не жіноча це справа — бути інженером", як не можна краще описує підхід. Цей стереотип ще підживлюється такими бінарними протиставленнями, як "логіка, математика і спеціальності STEM (Science Technology Engineering Mathematics) — це чоловіча прерогатива, а інтуїція — жіноча". А слова "жіноча логіка" і блондинка "— синоніми...

За статистикою STEM-спеціальностей за 2016 рік, наданою Мариною Саприкіною, СЕО Центру "Розвитку КСВ"

  • 74% працівників в сфері STEM — чоловіки, і тільки 26% — жінки;
  • випускники інженери — це 20% жінок та 80% чоловіків;
  • практикуючі інженери — це 11% жінок та 89% чоловіків;
  • математичні вчені — це 25% жінок та 75% чоловіків;
  • зі 100 жінок бакалаврів — 12 закінчують зі спеціальністю в сфері STEM, і тільки 3 жінки продовжують працювати в STEM через 10 років.

Статистика невтішна і говорить про те, що до рівноправного ставлення в цій сфері нам ой як далеко!

Можливо в стереотипі, що STEM — це чоловіча стезя — була частка істини, адже за статистикою тестів IQ логічне мислення було більше розвинене у чоловічого населення. Але не зараз. За даними новозеландського вченого Джеймса Флінна (James Flynn, a New Zealand-based intelligence researcher who has tracked worldwide fluctuations in IQ (or "intelligence quotient") scores for decades https://www.livescience.com/21647-men-women- iq-scores.html ), який відстежує статистику тестів IQ по всьому світу протягом декількох десятиліть, за результатами дослідження опублікованого в 2012 році, цей розрив в тесті Raven's Progressive Matrices, зник, і жінки розвиваються швидше, ніж чоловіки.

Якщо звернутися до мого особистого досвіду, то він підтверджує сильну присутність гендерних стереотипів та їх вплив на поведінкову модель суспільства в Україні. Наприклад, на спеціальності, якій я навчалася в КПІ, в групі було лише 4 дівчини, а решта — чоловіки. Спеціальність "діелектрики і напівпровідники" вважалася чоловічою, і фізика, хімія і математика — "не по зубам" дівчатам.

Далі — більше. Світ телекомунікацій та ІТ — привілейована чоловіча тусовка, яка дуже неохоче пускає до себе "жіноче начало". Я стикалася на своїй роботі у великій телеком-компанії, коли була проект-менеджером з розвитку мережі GSM в Україні, з відповідями на мої професійні питання "маститих", як вони себе вважали, інженерів — "... воно тобі не треба!" Сексизм чистої води, і ще й віковий сексизм — я було набагато молодших за них...

Тому якщо в даній галузі спочатку мало жінок, і навіть до 10% не дотягує, то відповідно, жінок на керівних постах — раз, два та й усе.

Справедливості заради треба зазначити, що сексизм ще залежить від культури і країни. На заході, де феміністичний рух давно відстоює рівноправність жінок, прояви сексизму менше, ніж в країнах колишнього СРСР.

Декларування радянською владою рівноправності статей фактами в реальному житті не підтверджувалося і жінок в "чоловічих" галузях на керівні позиції рідко допускали.... Тому якраз працюючи в Європі, мені менше довелося стикатися з проявом сексизму в телеком-галузі, ніж у нас в Україні.

З точки зору зарплати, це відомий факт, що жінці в середньому платять на 25-30% менше, ніж чоловікові на тій же позиції. Тут знову ж таки з одного боку історичний стереотип — "йому ж годувати сім'ю треба". А з іншого боку — жінка, не впевнена в своїх силах і можливостях, часто просто боїться просити більше зарплату.

Що потрібно змінювати, де, як і кому?

Тут немає простої однозначної відповіді. Змінюватися треба всім: суспільству, чоловікам і жінкам теж.

Суспільству — впроваджувати на державному рівні політику гендерної рівності. І, як багато держав зробили, почати з квотного принципу в верхах і владі — в парламенті і уряді.

Особливий напрямок в суспільстві — це пропаганда STEM серед дівчаток і ломка стереотипів "чоловічих" професій.

В Україні є така ініціатива "Дівчата STEM" — це крутий проект, що руйнує гендерні стереотипи при виборі професії, мотивує на бажану STEM кар'єру в Україні, а також надихає дівчат на нові досягнення.

Кількісні результати програми #ДівчатаSTEM 2016-2017:

  • 560 дівчат, зацікавлених в STEM;
  • 4 зустрічі, програми в регіонах, в містах: Київ, Харків, Львів та Одеса;
  • 85 творчих робіт на тему "Чому я вибираю кар'єру в STEM";
  • 15 дівчат отримують менторську підтримку від TOП-20 надихаючих жінок в STEM 2016-2017;
  • Оцінка учасників, як підсумок, 4.5 з 5.

Чоловікам потрібно міняти свої підходи, манери і осмислення "слабкої статі" — що вона давно не слабка і немічна, а сильніше, розумніше і пристосованіше до сучасних, постійно змінюваних умов і інформаційного суспільства.

А жінкам — треба міняти свою самооцінку і побачити себе здатною до самореалізації, і полюбити це творче ініціативне начало в собі, яке раніше вважалося суто чоловічою прерогативою.

А факт, що сучасні жінки стали більш розвинені, ніж чоловіки і IQ вище, ніж у чоловіків — вишенька на торті для фіксації самооцінки.

Жінки, раніше світ був у ваших ніг, а тепер він ще й в ваших руках!

Нумо!

poster
Підписатись на щоденну email-розсилку
матеріалів розділу Техно
Розсилка про те як технології змінють світ
Щопонеділка

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X