Навіщо роботам людські почуття? Блог Костянтина Ценцури

26 травня 2018, 11:03
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке

Багато хто боїться роботів, але всупереч фантастичним фільмам про повстання машин, ці товариші вже зараз масово входять в наші життя.

Більшість роботизованих пристроїв вже зараз можуть розпізнавати ваші голоси, вести діалог, адаптуватися до зовнішніх умов або навіть передбачати можливість тих чи інших подій.

Відео дня

Вся суть в інформації, а точніше у величезних базах даних, які збирають розробники штучного інтелекту (ШІ), щоб створити якомога більше варіантів можливих взаємодій людини та машини.

Згадайте Алексу з Amazon, еплівску Siri, сучасні інтелектуальні камери, які знають, що фотографувати і де сфокусуватися, автомобільні системи, які передбачають поведінку водія та зчитують дорожні знаки, - тисячі подібних систем дуже швидко увійшли в наше життя та зробили його простіше.

Але творці ШІ не збираються зупинятися на досягнутому, і, в недалекому майбутньому, на нас чекає поява роботів, які будуть чутливі до навколишнього середовища більше, ніж живий людський організм.

Компанія Audio Analytic вже розробила систему, яка точно здатна визначати звуки навколишнього середовища.

На відміну від розпізнавання людської мови, ідентифікувати інші звуки набагато складніше, адже кожен з них має свою природу і унікальність. Для їх визначення, все звуки розбили на три основні категорії - імпульсивні (наприклад, розбиття скла), тональні (сигналізація) і голосові (гавкіт собаки).

Завдяки такому розподілу, система може визначити механічну або натуральну природу звуку і, в перспективі, описати ситуацію - що сталося, яка небезпека, які заходи треба вжити.

Ще одна компанія - Syntouch - працює над створенням надчутливої системи сенсорів, яка допоможе роботам отримати відчуття дотику.

Такі системи потрібні для того, щоб роботи краще орієнтувалися у просторі, і могли як застерегти людину, так і убезпечити самих себе, адже камера всередині ШІ не здатна передати інформацію, що, наприклад, полум'я - занадто гаряче, і починає плавити пластикову обшивку комп'ютера.

Далі цікавіше: ще одні вчені вирішили створити «електронні язики» - сенсорні системи, які дозволять машинам відчувати смак їжі.

Здавалося б, це вже зовсім божевілля, але ж ні, і цій технології знайшли розумне застосування. Роботи з «електронним язиком» можуть тестувати їжу на предмет шкідливих добавок, точно визначати склад блюда або перевіряти свіжість та безпеку продуктів.

Тільки уявіть: ще зовсім недавно, для того, щоб зрозуміти який звук видає скло при розбитті - людині потрібно було реально його розбивати; для того щоб відчути наскільки гаряча вода у душі - потрібно реально підставляти руку під крижані або диявольськи гарячі потоки води з крана; для того, щоб перевірити наскільки свіжий цей йогурт - потрібно було реально його спробувати та ризикнути своїм шлунком.

Для багатьох зараз ці технології здаються абсурдними та безглуздими, але що б подумав Александр Белл, якби йому сказали, що через сто років після створення AT&T - сотні мільйонів людей по всьому світі будуть носити його винахід у себе в кишені?

Автор колонки - Костянтин Ценцура, журналіст НВ Техно.

poster
Підписатись на щоденну email-розсилку
матеріалів розділу Техно
Розсилка про те як технології змінють світ
Щопонеділка

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X