Як побороти дефіцит кадрів в українській IT-індустрії? Блог Олександра Кубракова

31 жовтня 2017, 23:03
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке
Чому українські університети та інститути випускають забагато юристів і економістів, якщо країні потрібні айтішники

Технічна освіта сьогодні набуває все більшого значення для України – ІТ-індустрія на підйомі, а підтримка з боку держави відчутна як ніколи. Українські ІТ-компанії вже зарекомендували себе я одних з найкращих у Європі і активно співпрацюють з багатьма представниками списку Fortune 500, а нещодавно Global Sourcing Association відзначила Україну як найкращого постачальника IT-послуг для Великої Британії. Кількість крупних замовлень від іноземних клієнтів постійно зростає, разом із рівнем складності проектів.

Відео дня

Серед усіх галузей, IT в Україні розвивається найбільш динамічно: тільки за останній рік індустрія зросла на 18,7%, посівши третє місце за обсягами експорту. А виші, в своїй більшості, ігноруючи сигнали ринку, продовжують випускати велику кількість юристів, економістів та інших спеціалістів нетехнічної спеціалізації. Не кажу, що це погано, але ринок праці, як і будь-який інший, підпорядковується законам попиту та пропозиції. За нашими даними, близько 78% випускників-«технарів» знаходять роботу за фахом. Чи може таку ж статистику продемонструвати будь-яка інша галузь?

Сьогодні в Україні 100 тисяч фахівців, які задіяні в ІТ. В той час, коли, наприклад, в Ізраїлі 12% працездатного населення працює в сфері інформаційних технологій. В нашій країні є гострий попит на дійсно кваліфіковані кадри технічної спеціалізації. І цей попит, більшою мірою, можуть задовільнити учбові заклади за наявності необхідних стимулів.

Адаптація освітньої системи та формування нового покоління IT-спеціалістів має починатися ще зі шкільної лави. Наприклад, за цей рік, за підтримки держави і бізнесу, нам вдалося запустити соціальний профорієнтаційний проект для школярів у 18 містах України, залучити до роботи 229 шкіл. Понад 10 тисяч старшокласників «з перших рук» дізналися про всі переваги роботи програміста, про компетенції, які слід розвивати, куди йти вчитись далі, щоб отримати дійсно якісні знання, а згодом – хорошу роботу. Тобто, отримали «дорожню карту» для подальшого руху. Варто відмітити, що багато шкіл мають проактивну позицію і самі звертаються з ідеєю запустити проект на їх базі.

Безумовно, необхідні трансформації у підході до освіти – питання довгострокове. Однак про деякі речі можна подумати вже зараз. Які навички слід розвивати підростаючому поколінню, щоб вже завтра отримати місце у перспективній галузі з хорошою зарплатою? Тут все просто. Перше – математика і точні науки. Друге – знання іноземних мов. Всі ці речі можна вивчати ще у школі. Інший важливий момент – вибір вищого навчального закладу. Дізнайтесь, чи є у вишу, який вас цікавить, достатня «база» для вивчення інженерних спеціальностей, чи активно він співпрацює з бізнесом. Сьогодні потрапити на стажування до відомої міжнародної компанії і зробити хороший кар’єрний старт не є чимось фантастичним.

Головне пам’ятати, що ІТ – вкрай динамічне середовище, а робота у ньому вимагає реальних знань. Цей світ не терпить посередності чи профанації. Навіть ті, хто зробили собі ім’я та кар’єру, постійно перебувають у процесі навчання та самовдосконалення. Одне лише бажання отримувати «доларову зарплатню» не є достатнім стимулом, щоб стати хорошим фахівцем.

ІТ-індустрії, як і будь-якій іншій в Україні, гостро потрібні професіонали. А їх можна виростити тільки створивши правильні та сприятливі умови з обох боків – і з боку бізнесу, і з боку держави.

Автор: виконавчий директор Асоціації IT Ukraine, експерт Офісу дерегуляції BRDO Олександр Кубраков

poster
Підписатись на щоденну email-розсилку
матеріалів розділу Техно
Розсилка про те як технології змінють світ
Щопонеділка

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X