Ford, Tesla і робот Софія – ленд-ліз 21 століття. Блог Вікторії Страхової

Блоги

29 січня 2018, 17:13

Ford, Tesla і робот Софія – ленд-ліз 21 століття. Блог Вікторії Страхової

Ford, Tesla і робот Софія – ленд-ліз 21 століття. Блог Вікторії Страхової  - фото

Робот Софія може дати фору багатьом українським чиновникам

Як Україні можна отримати міжнародну допомогу, якщо у інвесторів зі зрозумілих причин немає великого бажання вкладати гроші в нашу країну.

З другом обговорювали питання – чи виграли б Ради Другу Світову (Велику Вітчизняну) якби не ленд-ліз. Моя позиція була – виграли б, але через кілька років. І, як жартує мій друг, допоміг би "Генерал Мороз".

Нагадаю: ленд-ліз – це державна програма, за якою США поставляли союзникам у Другій світовій війні боєприпаси, техніку, продовольство, медичне обладнання та ліки, стратегічну сировину, включно з нафтопродуктами.

І я от думаю – адже можна було б запустити ленд-ліз цього століття. Ми ж все одно з новим фюрером боремося... Тим більше гроші виділяти Україні – завжди є ризик, що будуть або без руху лежати, або непрозоро використані.

А так кілька свічкових заводиків, кілька заводиків Форда, можна Теслу, навіть робота Софію можна (крутіше більшості чиновників буде) тощо. І контролювати простіше, і для простого українського люду корисніше...

Оригінал


Читайте новий номер журналу НВ

Передплатіть журнал НВ та читайте новий номер вже зараз. Передплатники також отримують доступ до архівних номерів журналу НВ. Вартість передплати журналу на 3 місяці усього 59 грн.

Передплатити журнал

Приєднуйтесь до нашого каналу в Telegram

Найцікавіші статті та добірка важливих новин щовечора

Підписатися