Знаменита гра StarCraft II стане умовно-безкоштовною

6 листопада 2017, 13:56
Стратегічна гра StarCraft II про битви терранів, зергів і протосів офіційно з'явиться у вільному доступі

Починаючи з 14 листопада, гравці по всьому світу отримають вільний доступ до кампанії Wings of Liberty, повідомляється на сайті компанії Blizzard.

"StarCraft II є однією з найбільш рейтингових комп'ютерних ігор всіх часів, і ми раді, що ще більше людей по всьому світу отримають шанс знати, чому вона викликала такий ажіотаж. StarCraft II тепер забезпечує досвід стратегії в реальному часі, абсолютно безкоштовно", - сказав Майк Морхейм, генеральний директор і один із засновників Blizzard Entertainment.

Відео дня

Для того, щоб отримати безкоштовну копію StarCraft II, необхідно зайти в гру після 8 листопада. При цьому завантажити гру можна буде тільки з 14 листопада. Інші кампанії продовжують залишатися платними - їх ціна складає $14,99.

Завантаживши проект, гравці зможуть битися в мережевих матчах без рейтингу і проти ШІ. У них також буде можливість отримати доступ до рейтингових ігор, якщо вони здобудуть не менше 10 перших перемог за день в матчах без рейтингу або проти ШІ.

Відзначається, що "Керріган, Рейнор і Артаніс повністю безкоштовні в режимі спільних завдань; інші командири доступні безкоштовно до 5 рівня".

Раніше НВ повідомляло, що ігровий сервіс Steam прийняв рішення про додавання української гривні і ще дев'яти національних валют в якості засобу оплати за покупки.

Показати ще новини
Радіо НВ
X