Жива класика. Sony представила PlayStation Classic з 20 попередньо встановленими іграми

19 вересня 2018, 13:51

Компанія Sony представила перевидану версію оригінальної ігрової приставки PlayStation під назвою PlayStation Classic.

Консоль буде поставлятися з 20 класичними іграми, такими, як Final Fantasy VII, Jumping Flash, R4 Ridge Racer Type 4, Tekken 3 і Wild Arms, повідомляється в офіційному блозі PlayStation.

Міні-консоль PlayStation Classic на 45% менше свого прообразу, при цьому вона майже повністю повторює його дизайн. На корпусі присутні кнопки Power і Reset з тими ж функціями, а кнопка викиду диска дозволяє змінити віртуальний образ. Адаптера з роз'ємом USB в комплекті немає.

Відео дня

У комплекті з приставкою йдуть USB- і HDMI-кабель, а також два контролера для локального багатокористувацького режиму в сумісних іграх. Ці джойстики є репліками оригінальних контролерів Sony.

У США PlayStation Classic вийде за ціною $99,99, а в Європі - 99,99 євро. Продажі почнуться з 3 грудня 2018 року, але до цієї дати Sony обіцяє розповісти ще більше подробиць про новинку.

3 грудня називається "культової датою для всіх шанувальників PlayStation". Справа в тому, що оригінальна консоль вийшла в Японії 3 грудня 1994 року. У США приставка з'явилася 9 вересня 1995 року, а в Європі - 29 вересня 1995. Підтримка пристрою було припинена в 2006 році.

Раніше НВ повідомляло, що компанія Sony припинить випуск ігрової консолі PlayStation 4 на початку 2021 року. Виробництво приставки припиниться до березня 2021 року, о цей період вона почне поступово зникати з продажу. Через занадто швидкий розвиток ринку електроніки PlayStation 4 від Sony вже вважається застарілою, хоча її версія Pro з'явилася на полицях магазинів в кінці 2016 року.

Показати ще новини
Радіо NV
X