У новій реальності. Microsoft готує вихід мобільної гри Minecraft AR

7 травня 2019, 15:56

Компанія Microsoft випустила перший тизер нової гри по всесвіту Minecraft в доповненій реальності для смартфонів.

Подробиці про новинку обіцяють розповісти 17 травня, пише The Verge.

Програмний гігант використав тизерне відео в кінці основного виступу компанії на конференції розробників Build 2019, щоб показати Minecraft в доповненої реальності, яка працювала на телефоні.

Відео дня

У відео креативний директор Minecraft Сакс Перссон залишає свій телефон на лавці біля конференц-центру штату Вашингтон, де проходить конференція розробників Microsoft Build. Перехожий піднімає його і бачить, що Minecraft працює в AR, що говорить про те, що Microsoft готує нову гру.

Неясно, якою буде ця гра Minecraft, але це може бути серйозний додаток для доповненої реальності. З часів Pokémon Go було мало додатків або ігор, які продемонстрували б потенціал доповненої реальності, але Pokémon Go була завантажена більше 500 млн разів.

Microsoft не коментує подальші плани по створенню Minecraft AR. Тизер також зазначає, що більше інформації буде доступно 17 травня, в 10-річний ювілей Minecraft. Раніше Microsoft показала, що Minecraft працює на гарнітурі HoloLens, але це була радше технологічна демонстрація, а не нова гра. Тизер від Microsoft здається чимось більшим, тим більше що він явно пов'язаний з 10-річним Minecraft.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X