У Південній Кореї читера посадили в реальну в'язницю за шахрайство в грі

26 червня 2018, 15:02

Суд Південної Кореї засудив до року тюремного ув'язнення творця читів для онлайн-шутера Overwatch.

За наявними відомостями, засуджений геймер згенерував ігровий аналог 200 мільйонів корейських вон за допомогою хакерської програми, пише CNET.

Геймера звинуватили в незаконному зломі програмного коду, що належить компанії Blizzard. Слухання тривали більше двох місяців. Хлопець створив і кілька раз обновив читерських додатків для створеної Blizzard гри Overwatch.

Відео дня

В результаті 28-річний житель Південної Кореї крім року в'язниці отримав ще два роки випробувального терміну, тобто хлопець може повернутися в камеру на два роки навіть за незначне правопорушення.

Додаток програміста дозволяв автоматично точно прицілюватися. Це давало користувачам велику перевагу перед тими, хто цілився вручну. Програма продавалася в основному в корейському сегменті інтернету і коштувала від $70 до $100. Чит для Overwatch не єдина програма для злому, яку написав хакер, але інші не фігурують у кримінальній справі.

У минулому році вступив в силу новий закон Південної Кореї, який криміналізує діяльність зі створення і розповсюдження програм для злому відеоігор. Хакерам, які будуть засуджені, за цією статтею загрожує до п'яти років в'язниці і еквівалент штрафу в розмірі $50 000.

Майже половина населення 50-мільйонної Південної Кореї грають або грали у відеоігри. Примітно, що 42% геймерів складають представниці жіночої статі, але при цьому лише чверть дівчат є розробниками ігор.

Гра Overwatch дуже популярна в Південній Кореї. Починаючи з цього року, гравці в лізі Overwatch League esports будуть заробляти не менше $50 000 доларів на рік і будуть отримувати річні контракти. При цьому переможці турніру отримають не менше мільйона доларів.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X