У Бельгії почали розслідування щодо розробників гри FIFA 18

11 вересня 2018, 15:23

Прокуратура Бельгії почала кримінальне розслідування щодо Electronic Arts через лутбокси в грі FIFA 18.

Брюссельські прокурори впевнені, що Electronic Arts порушує закони про боротьбу з азартними іграми, пише PCgamer.

Комісія з азартних ігор в Бельгії розглянула чотири гри - Star Wars Battlefront II, Overwatch, FIFA 18 і Counter Strike: Global Offensive - на початку цього року і визначила, що FIFA 18 (і ще дві інших) містили лутбокси (коробки з видобутком), які суперечили правилам про азартні ігри в країні.

Відео дня

Після цього Valve (Counter Strike: Global Offensive) і Blizzard (Overwatch) видалили лутбокси зі своїх ігор в цій країні. А ось EA не так активно співпрацює з владою і зберігає свої рандомізовані карткові пакети в грі.

Electronic Arts не вважає, що це порушує існуючі закони про боротьбу з азартними іграми, оскільки, на думку розробників гри, коробки з видобутком не є азартними іграми.

"Ми не вважаємо, що FIFA Ultimate Team або лутбокси пов'язані з азартними іграми, тому що гравці завжди отримують певну кількість предметів в кожному пакеті, а по-друге, ми не надаємо і не дозволяємо будь-який спосіб переводити або продавати предмети або віртуальну валюту за реальні гроші", - прокоментували ситуацію представники Electronic Arts.

У квітні 2017 року влада Бельгії визначили, що ігрові лутбокси порушують закони країни про азартні ігри. Лутбокси купуються без попереднього знання їх вмісту і дають перевагу в грі. Розробникам EA загрожують штрафи до 800 тисяч євро і навіть тюремне ув'язнення до п'яти років. При залученні дітей термін покарання і сума штрафів може подвоїтися.

Показати ще новини
Радіо NV
X