Це доля. Чому варто зануритися в атмосферу гри Hand of Fate 2

24 листопада 2017, 20:02
Hand of Fate 2 – відмінний варіант для тих, кому хочеться забути про рутині, і зануритися в небезпечний, але захоплюючий світ героїв і чаклунства

Пересидівши погоню між коренів вікового дуба, я, нарешті, виліз з-під його розлогої крони під дрібний дощ

Переслідувачі вже зникли за третім хребтом Семигори, тому, не побоюючись більше ніяких неприємностей, я вийшов на розмитий тракт і рушив по бруду в напрямку корчми Зелений пес.

Відео дня

На горизонт вже почали спускатися сутінки, і мені здалося відмінною ідеєю перечекати ніч в теплі за часниковим гуляшем з пивом, тим більше що пояс все ще обтяжував набитий сріблом капшук.

Незважаючи на пережиті пригоди, вечір обіцяв бути приємним і спокійним.

Але чи можна передбачити майбутнє, коли твою долю вирішують карти, розкладені на неотесаному столі дивним незнайомцем у каптурі?

Hand of Fate 2

(PC, PS4, Xbox One)

Перенесення механіки настільних ігор у віртуальний простір – справа непроста, і, найчастіше, провокує обурення фанатів, незадоволених "блюзнірством" розробників.

Однак любов хлопців з Defiant Development до класичних настільних ігор і відповідальний підхід до своєї роботи не викликають ніяких сумнівів.

Дерев'яний стіл, вихоплений з мороку тьмяною лампою, майстер гри, що хвацько управляється з картами, кістками, небезпечні пригоди і, звичайно ж, фігурка героя. Hand of Fate 2 просто-таки просякнута атмосферою неспішних дружніх посиденьок.

У той же час розслаблятися не варто, адже будь-яка з карт, розкладених таємничим незнайомцем, може обіцяти неприємності.

Колода Hand of Fate 2 складається з великого набору різноманітних місій, кількох десятків унікальних подій, а також карт-персонажів і артефактів.

Самі завдання в грі аж ніяк не прості, проте цікаві й пам'ятні.

Подорожуючи по світу, райони якого являють собою розкладені сорочками вгору карти, персонаж час від часу вступає в сутички, які відбуваються на окремих ареноподібних локаціях.

Таким чином Hand of Fate 2 є певним симбіозом карткової настільної гри й урізаною action-RPG.

Бойова механіка, в порівнянні з минулою частиною, значно удосконалилася, завдяки чому герой відчувається краще, а його противники рухаються більш розторопно.

При цьому на бій з ворогами тепер можна брати з собою одного з чотирьох напарників, які зустрінуться вам під час гри.

Крім того, іноді на вашому боці виступають і сюжетні персонажі, як, наприклад, селяни, які попросили вас захистити їх від розбійників.

В цілому бойова система в HoF2 своєю механікою нагадує серію Batman: Arkham з її Quick time event, але при цьому є більш спрощеною.

Моральний вибір з гри нікуди не подівся, однак багато за гравця вирішують все ж кістки або рулетка, що прийшли на зміну наперсткам з першої частини.

Ігрова дошка в Hand of Fate 2 ділиться на 22 епізоди, під час яких безіменний герой буквально сам пише свою історію.

У тому випадку, якщо епізод пройдено успішно, відкриваються такі пригоди, а гравець поповнює свою колоду новими картами, з яких створюється ланцюжок подій.

Після цього майстер змішує вибрані вами карти зі своїми, розкладаючи їх на столі.

Не можна обійти стороною і елементи текстових квестів, які значною мірою присутні в грі.

Читати тут доводиться досить багато і уважно, адже після отримання тих чи інших відомостей вам, можливо, доведеться приймати важливі рішення.

У той же час текст написаний цікаво і нітрохи не втомлює.

Спочатку гравцям, які не знайомі з жанром, гра може здатися заплутаною, однак насправді, не дивлячись на свою глибину, в ній все інтуїтивно зрозуміло і немає складних механік.

Що стосується, графіки, то друга частина Hand of Fate від своєї попередниці відрізняється не дуже. Однак уже в першій грі картинка була дуже приємною, тому розробникам нічого особливо міняти і не довелося.

Музика та звукові ефекти в HoF2 також на висоті, і з легкістю занурюють гравця в сюжет, змінюючись залежно від тону розповіді.

Вердикт НВ

10/10

Таким чином, Hand of Fate 2 – це відмінний варіант для тих, кому хочеться забути на деякий час про рутину, і зануритися в небезпечний, але захоплюючий світ героїв і чаклунства.

НВ

poster
Підписатись на щоденну email-розсилку
матеріалів розділу Техно
Розсилка про те як технології змінють світ
Щопонеділка

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X