14-річний підліток придумав нову техніку гри в класичний тетріс. Тепер він б'є всі рекорди — відео

29 квітня 2021, 11:47

14-річний американець під ніком Cheez придумав особливу техніку гри в класичний тетріс на консолі Nintendo Entertainment System. Тепер він починає оновлювати всі раніше встановлені рекорди.

До 2017 року на всіх великих змаганнях по тетрісу перемагали гравці з «класичним» хватом. Це звичайний спосіб тримати джойстик, яким користуються практично всі геймери в світі.

Відео дня

aGameScout / Youtube / скріншот
Фото: aGameScout / Youtube / скріншот

«Хайпертаппінг» — метод, який прийшов на зміну класичному хвату. Гравець тримає джойстик однією рукою, друга рука повністю відповідає за переміщення блоків. Так гравець може натискати на кнопки набагато швидше, адже він користується не одним пальцем, а відразу декількома. Проте, техніка була досить складною для освоєння, і далеко не кожен може використовувати цей підхід до гри.

aGameScout / Youtube / скріншот
Фото: aGameScout / Youtube / скріншот

Саме представники цієї техніки вигравали на змаганнях і ставили різні рекорди, починаючи з 2017 року. Зазвичай їй користувалися більш молоді гравці — більш досвідченим геймерам вже складно було змінити свій підхід до гри без втрати якості. Наприклад, в 2020 році кращі 8 гравців світу використовували саме хайпертаппінг.

Серед цих восьми був американець під ніком Cheez. З чемпіонату він вибув, не дійшовши до півфіналу — але, як виявилося, це сталося не просто так. Уже тоді він відточував нову техніку, яку продемонстрував пізніше — роллінг.

Грубо кажучи, вона полягає в тому, щоб натискати не на кнопки, а на джойстик з іншого боку, щоб він, у свою чергу «натискав» потрібними кнопками на пальці. Хлопець показав, що у такий спосіб можна домогтися показника в 20 і більше натискань на секунду, що значно більше, ніж міг домогтися будь-який інший гравець, який використовує інші техніки. 

У грудні 2020 року Cheez встановив світовий рекорд за кількістю набраних очок після досягнення «Екрану смерті» (рівень, який, як раніше вважалося, неможливо пройти) - 464 400 балів.

А останні кілька тижнів на каналі підлітка можна знайти постійні оновлення різних рекордів, які він сам же і встановлює. Наприклад, він набрав найбільшу кількість очок при грі з 29-го рівня (347 400), зібрав максимальну кількість ліній після «екрану смерті» (161), а також став першим гравцем в світі, який зумів набрав 1,3 млн очок.

Показати ще новини
Радіо НВ
X