Сотвори собі кумира. Найхризматичніші персонажі з відеоігор

27 березня 2018, 07:02

У кожної гри є обличчя, яке її продає, рекламує і служить головною асоціацією для гравця. НВ вибрало найяскравіших персонажів з сучасних відеоігор.

Обличчя гри – це головний герой або персонаж, який приваблює гравця своєю харизмою. Наприклад, говорячи про Destiny 2 складно не згадати Кейд-6, який сидить в зруйнованому барі й потягує віскі, коли навколо все вибухає і стріляє. І це далеко не єдиний приклад. Ігрові персонажі не тільки притягують до ігор, але і часто стають такими ж кумирами, як кіношні герої.

Відео дня

Сьогодні ми згадаємо п'ятьох персонажів, які не тільки продали нам гру, але й засіли в геймерському сердечку на довгий час.

Ваас Монтенегро (Far Cry 3)

«Нічого не можна сказати напевно, якщо мова йде про Вааса. Він жорстокий і непередбачуваний. Кажуть, що він був близький з ракьят, а тепер працює на Гойта Волкера, торговця рабами й наркотиками. Солодка парочка, так? Я вже згадував, що він наркоман?», - керівництво до Far Cry 3.

Колись Ваас Монтенегро був відмінним воїном, який любив і захищав свою сестру, нехай і вкрай жорстокими методами. Але в його житті з'явилися гроші і наркотики, які змінили його розум назавжди. Він став агресивним, байдужим і втратив цінність до людського життя. У той же час він був відмінним оратором, підпорядкував собі сотні піратів острова Руки.

«Прийми мене в своє серце! Прийми, як рятівника! Прибий до сраного хреста і дай відродитися», - Ваас.

Гравці запам'ятали Вааса за його монологи і роздуми про життя, які звучать одночасно шалено і багатозначно. Остання битва з ним була епічною і напруженою, але залишала гравця з почуттям розчарування – Вааса ми більше не побачимо.

«Я вже говорив тобі, що таке безумство? Божевілля – це точне повторення одного і того ж дії. Раз по раз в надії на зміни. Це і є безумство», - Ваас.

Данте (Devil May Cry 3)

«Боротьба час від часу робить життя трохи цікавішим, чи не так?», - Данте.

Сучасна молодь обрала своїми кумирами крутих накачаних хлопців, які стрибають з будівельних кранів в багатоповерхові будівлі. У 2005 році геймери брали приклад з Данте, головного героя Devil May Cry.

Данте – плід кохання демона і ангела або нефілім. По ньому не скажеш, але він найсильніший демон, який прекрасно усвідомлює свою перевагу і не соромиться її демонструвати. У битвах він показує себе безстрашним воїном, який, в прямому сенсі слова, сміється в обличчя самої смерті.

«Ти знаєш, як влаштувати вечірку – ні їжі, ні випивки, тільки одна мила дівчина», - Данте.

Головна риса Данте – його харизма, яка охоплює сцену з його появою. Він не соромиться висловлюватися і говорити на пряму, але й манери йому не чужі. У складних ситуаціях він демонструє спокій і готовність діяти. За це геймери у всьому світі полюбили Данте, який став втіленням сили, харизми і безстрашності.

Джоел Міллер (The Last of Us)

«Я не відразу... зміг прийняти те, що вижив. І... треба просто... треба йти вперед, шукати, за що боротися», - Джоел.

На самому початку гри Джоел постає перед гравцем як батько одинак, який готовий на все заради своєї дочки. Втрата найціннішої людини в житті зробила його грубим і розлюченим. Він заглушав біль алкоголем і небезпечними «пригодами» з торгівлею наркотиками і зброєю. Але це тільки на перший погляд: навіть враховуючи нелегке життя, він залишився людиною.

«Ну, ці тварюки, звичайно, мерзенні, але від них знаєш чого чекати. Звичайні люди куди страшніше», - The Last of US.

Протягом всієї гри він показує себе неоднозначною особистістю. Він не боїться забруднити руки в крові і вибити з людини те, що йому потрібно. Його холоднокровності й розважливості можна тільки позаздрити, але до кінця гри він повністю перетворюється. Джоел показав, що навіть в найчерствішому серці живе любов, турбота і співчуття.

Макс Пейн (Max Payne)

«Збирати докази стало пізно ще кілька сотень патронів назад. Я так давно минув точку неповернення, що забув, як вона виглядає», - Макс Пейн.

Історія Макса Пейна починається там, де обривається життя його близьких. Захищаючи місто від наркотиків і організованої злочинності, він не зміг врятувати свою дружину і дочку. Засліплений бажанням помсти Пейн постає перед гравцем людиною, якій нічого втрачати.

"Життя було прекрасне... Захід срнця висвітлює прекрасний літній вечір, в повітрі висить запах свіжоскошеної трави з газонів, десь сміються і кричать діти. Будинок за річкою... де тебе чекають красуня-дружина і чудова маленька дочка. Справжній повітряний замок, який став реальністю. Ось тільки якби повітряні замки не руйнувалися так швидко, поки на них не дивляться", - Макс Пейн.

Так, Максом рухає лише помста, але гравець розуміє, що іншого шляху немає, і він зробив би так само. Головний герой нуарної повісті без страху і жалю розстрілює бандитів, і їх ватажків в ім'я власної справедливості. Він усвідомлює, що чинить неправильно, особливо, коли його починають переслідувати колеги поліцейські. Макс Пейн підкуповує своєю прямотою і власним життєвим кредо, яке служить йому особистим життєвим компасом.

Лара Крофт (Tomb Rider)

"Стріла, послана тобою в іншого, облетить земну кулю і встромиться тобі в спину", - Лара Крофт.

Якщо ваш ігровий досвід не обмежується WoT і Dota 2, то ви напевно чули про Лару Крофт. Дівчина з'являлася у фільмах, книгах, коміксах і, звичайно ж іграх. Примітно, що створенню цього персонажа посприяв випадок, який додав Ларі впізнавану відмінну рису.

Лара Крофт – дочка багатого археолога, який присвятив своє життя вивченню містичних легенд. Ні, це не Індіана Джонс.

Дівчина пішла слідами батька і, відкинувши життя золотої молоді, вирушила на пошуки подорожей. Благо, вона відмінно володіє рукопашним боєм, вогнепальною зброєю і гострим розумом. Їй не важко зламати вам пару ребер однією рукою, а іншою – скласти кубик-рубик.

"Що ж, значить ми ніколи не дізнаємося, що мало значення чи було правдою в минулому", - Лара Крофт.

Персонаж став відмінним символом героїні 80-х: сильна, розумна, бойова і гаряча, – цими рисами вона підкупила безліч гравців у всьому світі. Лару не тільки удостоїли звання «Секс -символу ігрової індустрії», а й назвали на її честь вулицю в місті Дербі на півдні Англії – «Проїзд Лари Крофт».

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X