Серйозні ігри. Автори шутера Fortnite отримали $3 млрд прибутку

28 грудня 2018, 09:40

Гра Fortnite стала найпопулярнішою в світі і допомогла компанії Epic Games отримати рекордний прибуток у розмірі $3 млрд.

Fortnite, в яку можна грати безкоштовно, заробляє гроші на продажу цифрових предметів, повідомляє TechCrunch.

Як зазначило джерело в галузі, заснована ще 1991 року Epic не надала окремі дані про доходи для свого головного хіта, але цей показник прибутку, в поєднанні з іншими даними, "дає уявлення про успіхи".

Відео дня

Як приватна компанія, Epic ретельно контролює і не афішує свої фінансові показники. Але тільки в листопаді, за оцінками Sensor Tower, користувачі iOS витрачали $1,23 мільйона в день. Це допомогло ігровому банку Fortnite перевищити показник $37 мільйонів і довело його загальний дохід на платформі Apple до більш ніж $385 мільйонів.

При цьому необхідно зазначити, що Fortnite є кроссплатформеною грою, яка доступна також на PlayStation, Xbox, Switch, ПК, Mac, Android. Аудиторія гри - сотні мільйонів людей по всьому світу.

Цікаво також, що в липні прибуток від Fortnite почав трохи знижуватися, але гра залишається однією з найприбутковіших в індустрії. У липні 2018 року вартість Epic становила $14 млрд, зараз вона ще трохи зросла.

Прибуток компанії міг бути і більшою завдяки Китаю, проте Tencent, що видає Fortnite в країні, поки не змогла отримати дохід з гри. Причиною цього стала дев'ятимісячна затримка реєстрації тайтлів, яка також вплинула і на можливість отримання компаніями коштів з мікротранзакцій.

Хоча Fortnite є найбільш плідним релізом, Epic також заробляє гроші на інших іграх і недавно запущеному онлайн-магазині ігор, який конкурує з Steam. Основною відмінністю магазину Epic є те, що він дає розробникам 88 відсотків свого доходу, на відміну від Valve - фірми, що стоїть за Steam - яка бере собі 30 відсотків.

poster
Підписатись на щоденну email-розсилку
матеріалів розділу Техно
Розсилка про те як технології змінють світ
Щопонеділка

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X