В Індії придумали, як боротися з перекупниками PlayStation 5. Їхній метод можна застосувати не тільки для консолей

23 лютого 2021, 17:52

В Індії геймери об'єдналися заради боротьби з перекупниками, які перепродавали PlayStation 5 за завищеними цінами. Врешті решт ціни на консоль поступово повертаються до стандартних.

Гравці по всій країні почали об'єднуватися і відправляти скарги на всі оголошення про продаж консолі за завищеною ціною. Якщо на оголошення приходить багато скарг, воно досить оперативно видаляється з торговельного майданчика, пише IGN India.

Відео дня

Люди створили канал в Discord, де моніторять нові пропозиції від спекулянтів. Якщо ціна завищена, на оголошення відразу ж відправляються десятки скарг, після чого його блокують.

Один з перекупників розповів, що змушений виставляти оголошення про продаж за стандартною ціною — 50 тис. рупій (19,2 тис. грн). Якщо він піднімає її хоч трохи, оголошення віддаляється через кілька хвилин. Однак віддавати консоль за звичайною ціною він не збирається, і вже в особистих повідомленнях озвучує "справжню" вартість — 80 тис. рупій.

IGN India
Фото: IGN India

Геймери звертали увагу на те, що деякі роздрібні магазини також завищують ціни. IGN India попросило прокоментувати ситуацію  місцеве представництво Sony — там заявили, що "вжили заходів" і припинили співпрацю з ритейлерами, які завищують ціни.

Проте, багато любителів відеоігор все одно незадоволені політикою компанії. За словами консультанта з кіберспорту Адітьї Шаха, сама Sony займалася завищенням цін і дозволяла придбати PS5 тільки разом з додатковими аксесуарами та іграми.

Показати ще новини
Радіо НВ
X