Повернення героя. Творці Mortal Kombat 11 показали новий трейлер гри

6 лютого 2019, 10:48

У новому трейлері гри Mortal Kombat 11 показаний персонаж Кабал, який вперше з'явився в 1995 році в Mortal Kombat 3, але пропустив попередню гру в серії, Mortal Kombat X.

Нова версія Кабала - це боєць середнього і дальнього радіусу дії, який використовує верхні атаки як ключові інструменти стилю бою, повідомляє Polygon.

В Mortal Kombat 11 Кабал буде володіти своїми довгими фірмовими лезами з гаками. У нього також будуть деякі перероблені ходи, включаючи атаки отруйним газом. З чуток, гравці зможуть створити власну версію Кабала, який більше підходить їх стилю гри.

Відео дня

Ви можете побачити Кабала в дії в Mortal Kombat 11 - і побачити його Фаталіті - в трейлері нижче.

Вперше Кабал з'явився в Mortal Kombat 3 в 1995 році. Він постав перед гравцями як колишній член злочинного угруповання "Чорний Дракон", яку очолював Кано. Герой перейшов на світлу сторону і став одним із захисників Землі. Обличчя Кабала знівечено каральними загонами Шао Кана, тому він змушений носити маску.

Додамо, Mortal Kombat 11 добереться до PC, PlayStation 4, Xbox One і Nintendo Switch 23 квітня. Закритий бета-тест стартує 28 березня.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X