Пошуки Бога. Ватикан випустив гру про святих в стилі Pokemon Go

24 жовтня 2018, 10:41

Католицька організація Foundation Ramon Pane створила гру з елементами доповненої реальності Follow JC Go.

Першим користувачем нової програми став Папа Римський Франциск, повідомляє видання Corriere della Sera.

Замість монстрів, як в оригінальній грі, Follow JC Go дозволяє "захопити" святих і інших біблійних персонажів. Точно так само, як оригінал, гра використовує GPS для визначення позиції користувача в місті.

Відео дня

З огляду на освітній характер Follow JC Go,тільки-но ви знайдете персонажа, ви маєте не просто його захоплювати, а відповісти на деякі запитання про нього. Якщо все буде добре, ви зможете отримати його в свою eTeam (Євангельську команду), яка буде супроводжувати гравця під час паломницьких подорожей.

Під час гри можна "зустріти" не тільки Христа, а й інших персонажів Біблії, пророків, святих. Завдання можуть бути як індивідуальними, так і груповими. Крім того, планується, що гравці зможуть зустрічатися офлайн. Відзначимо, що першим в Follow JC Go зареєструвався Папа Франциск.

В створення Follow JC Go було вкладено близько 500 тисяч доларів приватних інвестицій і пожертв, а також праця 43 дизайнерів, богословів, церковних істориків і інженерів, які працювали 32 тисячі годин із серпня 2016 року.

Застосунок також піклується про фізичне та духовне здоров'я гравця. У грі є показники рівня спожитої води, харчування і частоти молитов.

Приурочена до Всесвітнього дня молоді, який відзначатиметься 22 січня в Панамі, гра Follow JC Go вже доступна безкоштовно для пристроїв iOS і Android, але поки тільки іспанською мовою. Незабаром гра повинна з'явитися іншими мовами, включно з англійською і італійською.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X