Футуристичний дизайн. Sony показала контролери для другого покоління PlayStation VR — фото

18 березня 2021, 17:07

Sony показала нові контролери для PlayStation VR 2, а також розповіла подробиці про них. Компанія запевняє, що вони «змінять сприйняття VR-ігор».

Інформація була опублікована в офіційному блозі PlayStation.

«Наш новий контролер віртуальної реальності відображає нашу місію p досягненнz більш глибокого відчуття присутності і занурення в досвід віртуальної реальності», — пише компанія.

Відео дня

PlayStation Blog
Фото: PlayStation Blog

Однією з головних змін у порівнянні з попереднім поколінням VR-контролерів є дизайн у формі кулі. Контролери можна тримати різними способами, а підходити вони будуть для рук будь-яких розмірів.

Контролери підтримуватимуть технології зі «стандартного» DualSense — тактильну віддачу (більш детальна вібрація, в залежності від того, що відбувається у грі) та адаптивні тригери (опір під час гри).

PlayStation Blog
Фото: PlayStation Blog

Також контролер може виявляти ваші пальці без будь-якого натискання в тих областях, де ви кладете великий, вказівний або середній пальці — вам не потрібно буде докладати зусиль, щоб натискати на кнопки.

Лівий контролер містить один аналоговий джойстик, «Трикутник», «Квадрат», кнопку «Захоплення» (L1), кнопку тригера (L2) і кнопку «Створити». Правий контролер містить один аналоговий джойстик, «Хрестик», «Коло», кнопку «Захоплення» (R1), кнопку тригера (R2) та кнопку «Опції».

PlayStation Blog
Фото: PlayStation Blog

Дати релізу нового покоління контролерів поки немає, проте їхні прототипи вже найближчим часом відправлять розробникам для доопрацювання нових функцій та механік.

Показати ще новини
Радіо НВ
X