Онлайн-гра World of Tanks отримала масштабне оновлення

20 березня 2018, 17:54

Компанія Wargaming оголосила про вихід самого масштабного оновлення за час існування World of Tanks для PC.

Зокрема, World of Tanks перейшла на новий графічний движок Core, повідомляється на офіційному сайті гри.

"World of Tanks повністю перероблена в технічному плані. Вона все ще зберігає риси минулих версій, проте має зовсім інший вигляд: більш чітка і соковита картинка, більш висока роздільна здатність і деталізовані зображення. А музичний супровід тепер змінюється в залежності від того, як розвивається бій", - запевняють розробники.

Відео дня

Офіційним технічним партнером поновлення 1.0 стала компанія Intel. Партнерство дозволило привести World of Tanks у відповідність з сучасними технологічними стандартами.

"Core - внутрішня розробка, заточена конкретно під вимоги Танків. До того ж, вона дозволить в майбутньому робити корисні технологічні надбудови. Движок Core використовує сучасну технологію обробки і візуалізації графічного контенту. У поєднанні з затребуваними технологіями Havok® Destruction і Global Illumination він дозволяє домогтися воістину фотореалістичного зображення", - підкреслюють творці гри.

За словами розробників, вони оновили всі елементи кожної з 29 карт гри. Програмісти планували "домогтися максимальної глибини, краси і реалістичності локацій, на яких розгорнуться бої".

Додамо, саундтрек World of Tanks виданий Sony Music Entertainment і доступний для скачування і прослуховування безкоштовно на всіх провідних музичних платформах: iTunes/Apple, Google Play, YouTube та інших.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X