Не дочекаємося. Гру Mortal Kombat 11 не будуть продавати в Україні

16 квітня 2019, 10:01

Українські геймери помітили, що Mortal Kombat 11 зникла з PSN та крамниці Steam, залишивши надпис "Цей товар наразі недоступний у вашому регіоні". 

Відповідь служби підтримки PlayStation підтвердила, що Mortal Kombat 11 не буде продаватися у нашій країні, повідомляє видання PlayUA

"У відповідь на Ваше звернення стосовно зникнення з PSN гри MK11 повідомляємо, що ця гра більше не буде видаватися в українському регіоні. Таке рішення прийняла Warner Brothers", - йшлося у відповіді.

Відео дня

Редакція PlayUA вже звернулася до Warner Brothers з метою довідатись про причини такого рішення.

"Ми скасували випуск Mortal Kombat 11 на українському ринку, щоб гарантувати, що ми дотримуємося місцевих законів у цій країні. Наше рішення може бути переглянуто на основі змін до законів. Просимо вибачення за можливе розчарування", - підкреслили представники Warner Brothers.

Офіційна відповідь служб підтримки (Фото: playua.net)
Офіційна відповідь служб підтримки / Фото: playua.net

Людям котрі оформили передзамовлення обіцяють повернути кошти в повному обсязі. Наразі гра так і продовжує бути недоступною. На форумах шанувальників файтингу активно обговорюється версія, що гру могли заборонити саме українські чиновники. Але ця версія не витримує критики.  

"Ідея про заборону МК11 в Україні була поширена російськими ігровими засобами масової інформації, і під ним немає підстав, оскільки ми не мали жодних заяв ні від нашого уряду, ні від Warner Brothers. Підтримка від Steam і PS Store говорить про те, що прибирання MK11 з України було рішенням видавця", - підкреслюють користувачі на форумі testyourmight.com

Показати ще новини
Радіо НВ
X