Менше і дешевше. Nintendo готує нову версію консолі Switch - ЗМІ

1 лютого 2019, 09:42

Японські джерела припускають, що наступна модель Switch буде "мініатюрною".

Новинка, як повідомляється, буде підкреслювати "мобільність", а також отримає "скорочені можливості", щоб знизити роздрібну ціну, пише Ars Technica з посиланням на Nikkei.

Звіт Nikkei не містить більше подробиць, що все ще залишає багато питань про цю ігрову консоль. Однак, можна припустити, що однією з її особливостей може бути видалення вбудованої док-станції Switch TV; цей продукт в даний час можна придбати окремо. Поєднання іншого набору мікросхем, пластикової форми, зміни розмірів і ваги коробки було б найпростішим способом зменшити поточну вартість Switch.

Відео дня

Nintendo також могла б взагалі відмовитися від підтримки док-станції, але це мало б сенс тільки в тому випадку, якщо оновлена зменшена консоль більше не була сумісна з "розгоном", застосованим до системи при роботі з більш високою роздільною здатністю пікселів в режимі ТВ.

Нова портативна Nintendo Switch, яка знижує вартість входу і продається як довговічна, зручна для дітей система, може повернути Nintendo хороші продажі серед батьків. "Нинішня модель Nintendo Switch хороша для використання в портативному режимі, але я ще не бачив батька, який не захищає делікатну систему чохлом і захисною плівкою перед тим, як передати її дитині", - зазначають журналісти.

Сама Nintendo відмовилася давати коментарі з цього питання. Очікується, що компанія все ж випустить оновлену гібридну консоль в 2019-му фінансовому році - з квітня 2019 року по березень 2020 року.

У звіті також міститься коротка згадка про можливу нову версії платного онлайн-сервісу Nintendo Switch. Nikkei каже, що "новий онлайн сервіс" може бути запущений "десь в 2019 році" з акцентом на "ентузіастів гри". Ймовірно, сервіс запропонує класичні гри Nintendo.

poster
Підписатись на щоденну email-розсилку
матеріалів розділу Техно
Розсилка про те як технології змінють світ
Щопонеділка

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X