Легенда ожила. Розробники оголосили про відродження гри S.T.A.L.K.E.R. 2

30 березня 2019, 09:58

Українська компанія-розробник відеоігор натякнула на продовження роботи над другою частиною популярної гри про Зону відчуження у Чорнобилі.

Днями, українські розробники відеоігор GSC Game World оновили сайт S.T.A.L.K.E.R. 2, опублікувавши там перший постер майбутньої відеоігри.

Крім фотографії, веб-сторінка S.T.A.L.K.E.R. 2 також пропонує послухати саундтрек відеоігри, який нагадує на першу частину трилогії S.T.A.L.K.E.R.: Тінь Чорнобиля.

Відео дня

3DNews також пише, що про відновлення розробки гри оголосив генеральний директор GSC Game World Сергій Григорович у себе на сторінці в Facebook.

За даними порталу Igromania, користувачі в мережі почали шукати послання від розробників у постері і саундтреку, виявивши, що 3-хвилинних музичний файл напрочуд об'ємний і займає 65 мегабайт. Схоже, що файл у форматі wav. ніяк не стискали, і в ньому може бути додаткова інформація.

Один із запропонованих варіантів розшифровки звучить так: "Не знаю, чи чує мене хто-небудь, але це неважливо. Я звик до самотності. Зона дала всьому сенс. Мені потрібно дочекатися".

Нагадаємо, S.T.A.L.K.E.R. 2 анонсували ще в 2010 році. Планувалося, що гра з'явитися на всіх платформах в 2012-му, але, в 2011-му компанія GSC Game World заморозила проект нібито через брак коштів. Дата виходу гри досі невідома.

Передбачалося, що дія S.T.A.L.K.E.R. 2 буде проходити в 2015-му на Чорнобильській АЕС і в місті Чорнобилі, а головним героєм повинен був залишитися "Стрілець" або "Мічений" з попередніх частин.

Показати ще новини
Радіо НВ
X