Відчув всі повороти. Ютубер зіграв в гоночний симулятор з пристроєм вестибулярної стимуляції — відео

18 травня 2021, 14:40

Автор Youtube-каналу Mean Gene Hacks створив нову версію розваги у відеоіграх. Він синхронізував симулятор поїздки на автомобілі з приладом для впливу на вестибулярний апарат — так блогер хотів відчути кожен поворот машини.

Гоночні симулятори вже давно намагаються передавати геймерам більш реалістичні відчуття від водіння. Існують навіть спеціальні крісла та цілі кабіни пілотів, які відтворюють рух машини у грі. Однак вартість таких речей може досягати десятків тисяч доларів.

Відео дня

Винахід Mean Gene Hacks коштує 50 доларів. Він використовував пристрій для гальванічної вестибулярної стимуляції (GVS), який створює відчуття порушення балансу за допомогою електричних імпульсів, що впливають на нервові закінчення. Контакти пристрою він підключив до шиї, а після настройки і калібрування він почав справлятися з задуманим завданням — тіло блогера рефлективно реагувало на те, що відбувається на екрані. Код для синхронізації він написав самостійно.

Результат можна подивитися вже на перших секундах відео — під час одного з поворотів блогер впав зі стільця. Чоловік зазначив, що грати так досить складно, адже йому постійно потрібно "ловити себе", щоб збалансувати тіло після поворотів. Особливо складно йому давалася їзда на триколісному автомобілі.

Поки що GVS дозволяє відчувати тільки повороти — прискорення, гальмування і навіть стрибки чи лобове зіткнення проходять майже без наслідків.

poster
Підписатись на щоденну email-розсилку
матеріалів розділу Техно
Розсилка про те як технології змінють світ
Щопонеділка

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X