Місія здійсненна. Студентам в Санкт-Петербурзі дозволили здавати залік з фізкультури в Dota 2

2 квітня 2020, 09:26

Російський університет ІТМО, розташований в Санкт-Петербурзі, ввів можливість отримувати бали з фізкультури за кіберспорт.

Таке рішення було прийнято на тлі пандемії COVID-19, через яку студенти з 16 березня переведені на дистанційне навчання.

Учні ІТМО можуть набирати бали з фізкультури, беручи участь в регулярних лігах з Counter-Strike: Global Offensive, Clash Royale і Dota 2 — кількість балів у них залежить від проведеного часу — а також змагаючись в щотижневих турнірах, де бали нараховуються в залежності від місця.

Відео дня

Всього для заліку з фізкультури студентам Університету ІТМО потрібно набрати 100 балів. За участь в кіберспортивному турнірі нараховується як мінімум три бали.

Для участі в кіберспортивних змаганнях і набору балів з фізкультури учням ИТМО потрібно мати акаунти в FaceIt, де будуть проходити ліги і турніри, і в Steam — в CS: GO при цьому має бути награно 40 годин.

«Кронверкські барси», студентський кіберспортивний клуб ІТМО, координує змагання учнів і проводить для всіх бажаючих навчальні стрім по іграх. Чи збережеться можливість набирати бали з фізкультури за кіберспорт після повернення університету до звичайного режиму роботи, невідомо.

Цікаво, що це не перша подібна ініціатива в РФ. В кінці березня для студентів другого курсу факультету «Інформатика та обчислювальна техніка» Донського державного технічного університету провели лекцію в грі Minecraft. Студенти самостійно створили віртуальну аудиторію, яка імітує їх навчальний клас в ДДТУ.

Раніше повідомлялося, що генеральний директор ВООЗ Тедрос Адханом Гебрейєсус в своєму виступі порадив під час карантину грати в ігри. Правда, цим рекомендації організації з поведінки на карантині не обмежилися. Гебрейєсус зробив акцент і на тому, щоб люди приділяли увагу близьким.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X