Консоль Xbox One отримає підтримку миші та клавіатури

26 вересня 2018, 09:05

Компанія Microsoft після декількох років обіцянок почне розгортати підтримку миші і клавіатури для своїх пристроїв Xbox One в наступному місяці.

За офіційно ліцензовані миші і клавіатури Xbox буде відповідати Razer, хоча будуть підтримуватися і інші "дротові або бездротові USB-клавіатури і миші", повідомляє PCGamer.

"Завдяки цій підтримці введення на рівні платформи розробники тепер можуть створювати підтримку миші і клавіатури в своїх іграх, якщо вони виберуть такий варіант", - повідомив директор з управління програмами Xbox Джейсон Рональд.

Відео дня

"Важливо відзначити, що підтримка миші і клавіатури для ігор додається повністю на розсуд розробників. Для всіх інших релізів нічого не змінюється. Підтримка миші і клавіатури за замовчуванням не включена для ігор. Команда розробників краще знає свої ігри, і ми підтримуємо їх у створенні правильного досвіду гри на свій розсуд", - підкреслив Рональд.

Широко поширена думка, що управління мишею і клавіатурою, особливо в іграх FPS, є більш точним, ніж консольні контролери. Цікаво буде подивитися, чи зважаться розробники цих ігор дозволити аудиторії брати участь в одних і тих же матчах незалежно від пристрою введення.

Джейсон Рональд додав, що гра Warframe стане "однією з перших", на яких перевірять нову технологію. Більш детальна інформація про період тестування і про те, які ігри будуть підтримуватися, буде доступна після 10 листопада.

Експерти вважають, що підтримку вводять через крос-платформові ігри між користувачами ПК і Xbox One.

poster
Підписатись на щоденну email-розсилку
матеріалів розділу Техно
Розсилка про те як технології змінють світ
Щопонеділка

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X