Компанія Valve запровадила передплату на знамениту гру Dota 2

13 березня 2018, 14:22

Valve представила в Dota 2 нову послугу під назвою Dota Plus за ціною близько $4 на місяць.

Платна підписка має стати заміною "бойовим перепусткам" Majors Battle Passes, повідомляє PC Gamer.

Як запевняють розробники, Dota Plus - "безперервний сервіс із функціями, які дозволяють стежити за своїми успіхами і вдосконалюватися". Гравці зможуть покращувати свої показники та заробляти уламки - нову валюту, за яку продаються нагороди. Будуть запропоновані сотні випробувань різної складності, а спеціальний помічник зможе радити предмети і здібності.

Відео дня

"Ви зможете краще зрозуміти свій стиль гри, використовуючи нові графіки і інструменти для аналізу, як під час матчу, так і після нього", - відзначили представники Valve.

Зокрема, після гри Dota Plus проаналізує зіграну карту і дозволить порівняти всі ключові показники з середніми значеннями для вашого рангу. Крім цього, гравцям дадуть можливість порівняти кількість завданої і отриманої шкоди різними героями і здібностями. Крім того, в Dota Plus Valve здійснила давню ідею з глобальним збором інформації про кожного персонажа.

Також Dota Plus пропонує новий спосіб взаємодії з персонажами в Dota 2. Тепер гравці зможуть спостерігати за прогресом кожного героя в своєму профілі.

Цікаво, що вся інформація, яку надає помічник, раніше була доступною на різних сторонніх сервісах

Dota 2 - комп'ютерна гра, розрахована на багато користувачів в жанрі multiplayer online battle arena, розроблена Valve Corporation. Dota 2 працює по моделі free-to-play з елементами мікроплатежів. Dota 2 вийшла в липні 2013 року після того, як два роки перебувала в стадії бета-тестування.

У грі беруть участь дві команди по п'ять осіб, кожна з яких має власну базу на карті. Всі гравці управляють одним з героїв, що володіють унікальними здібностями і різними стилями гри. Перемагає команда, яка зруйнувала головну будівлю противника. Dota 2 є активною кіберспортивною дисципліною, в якій професійні команди з усього світу змагаються в різних лігах і турнірах. Преміум-турніри по Dota 2 мають призові фонди в мільйони доларів, не раз ставали найбільшими в історії кіберспорту.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X