Вбити Гітлера або врятувати Ісуса. З’явилася гра, в якій можна переписати історію — який світ вийде у вас?

23 червня 2020, 13:02
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке

Французький розробник під ніком FibreTigre зробив гру, в якій кожен може переписати всесвітню історію. Ви можете змінити ключові події і подивитися, яким стане «ваш» світ.

A Better World - браузерна гра з максимально простим інтерфейсом. Дати позначені трьома кольорами: жовтий - події, які ви можете змінити, рожевий - які вже змінили або змінилися після ваших рішень, білий - з'явилися внаслідок ваших рішень.

Відео дня

Кожен ваш вибір супроводжується красивою історією. Наприклад, ось що відбувається, якщо ви вирішите «вмовити церкву прийняти роботу Галілея», коли той встановив, що Земля крутиться навколо Сонця, а не навпаки.

«Ви займаєте місце впливового кардинала. Коли Церква судить роботи Галілея, ви пояснюєте, що, врешті-решт, наука переможе Церкву, а тому правильніше посилити вплив і прийняти "чудо Галілея". Релігійні діячі вражені вашою промовою, і процес перетворюється в релігійне одкровення... Ви змінили минуле — але що станеться далі? »

Ваші рішення можуть привести або до розвитку цивілізації - запуску «святої місії» для колонізації Марсу в 1922 році, винаходу ліків від раку і повного роззброєння людства - або до вимирання людей - наприклад, через те, що люди поступово мутували і втратили можливість розмножуватися.

Наприклад, в нашій симуляції Ісус Христос був викрадений, через що Європа прийняла мусульманство, а Америку відкрили вікінги в 870 році. Під час революції в Росії у 1917 році перемогли капіталісти, які пізніше воювали в союзі з США проти Гітлера-комуніста. Тим часом Китай було знищено через громадянську війну. У 1960 році Росія і США створили єдину державу - Праксію, яка поступово «еко-колонізувала» весь світ, а рабство остаточно заборонили лише в 1990 році.

poster
Підписатись на щоденну email-розсилку
матеріалів розділу Техно
Розсилка про те як технології змінють світ
Щопонеділка

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X