Геймер з'їв Папу Римського у грі Crusader Kings 3. Ось його історія

17 вересня 2020, 14:09

Стратегія Crusader Kings 3 дозволяє відігравати різні історичні сценарії і вносити в них свої зміни. Користувач Reddit під ніком Zak7062 поділився своєю історією.

Crusader Kings 3 — комп'ютерна гра в жанрі глобальної стратегії в реальному часі від шведської студії Paradox. Гравець починає з 867 або 1066 року і розвиває сім'ю свого персонажа, керуючи обраною країною: можна воювати з іншими країнами, заключати союзи, розвивати релігію, армію, а іноді творити дикі штуки. Про одну з таких ми і розповідаємо. 

Відео дня

Як зізнався сам гравець, ще з попередньої частини йому сподобалася механіка реформування язичницьких вірувань. Коли він почав вивчати, які варіанти пропонує йому гра, він зрозумів, яким шляхом піде. Ритуальний канібалізм: «Ще до закінчення першого дня я знав, що мав зробити. Це була моя доля. Я збирався з'їсти Папу».

Гру Зак почав в 867 році в ролі Хальфдана «Білої Сорочки», ярла Йорвіка, пише PCMag. Він захопив Вессекс і Мерсію, частину Ірландії та всю Шотландію. Після цього Хальфдан помер — Зак почав керувати його сином Рагнаром і захопив всю Британію.

В цей же час Папа Римський почав хрестовий похід. Зак вирішив видати «всіх жінок своєї родини за випадкових язичницьких лідерів» і у такий спосіб зміг відбити атаку, при цьому заповнивши свої в'язниці католиками.

Син Рагнара, Бйорн, вирішив спалити їх усіх, після чого пішов війною на святі міста. Через накопичення «стресу» йому незабаром знадобилася «спеціальна їжа» — Бйорн став канібалом.

Він відбився від ще одного хрестового походу, після чого захопив Рим, де взяв в полон Папу Римського Григорія VI. Зазвичай в'язнів можна тільки стратити, але канібали можуть їх ще й з'їсти — саме така доля і спіткала Папу.

Zak7062 / Reddit
Фото: Zak7062 / Reddit

Цікаво, що такий обід трохи не обернувся смертю для язичницького лідера — з якоїсь причини той, хто з'їсть Папу з 20% ймовірністю міг заразитися — що і сталося з Бйорном.

«Він майже помер. Але така ціна за порятунок», — закінчив свою історію Зак. На відіграш цієї історії у нього пішло 15 годин і близько 100 внутрішньоігрових років.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X