Glovo на максималках. Відеоблогер спробував повторити доставку з відеоігри Death Stranding у реальному житті - відео

29 листопада 2019, 14:44

Один з блогерів YouTube-каналу Mega64 спробував повторити шлях головного героя відеоігри Death Stranding Сема Бріджеса. Він відобразив всі особливості гри — від падінь до лайків від інших людей.

«Доставка» враховувала безліч складних механік гри — автор повинен був балансувати і триматися на ногах через важкий вантаж, заспокоювати дитину і спілкуватися із людьми, яких він зустрічає.

Відео дня

Одним із основних мотивів гри є те, що навіть в постапокаліптичному світі люди можуть допомагати один одному. Це теж показали — випадкові перехожі складали багаж «Сема» і не давали йому впасти.

Першим пунктом доставки став заклад фаст-фуду. Блогер пояснив співробітникам, що завдяки його вантажу вони зможуть «полагодити обладнання і підключитися до мережі». Старший менеджер спочатку не розуміла, що відбувається, а потім вона здогадалася: «А, це з відеоігри».

В іншому ресторані блогеру також відмовили у прийомі доставки, але порадили сходити до тютюновиого магазину.

По дорозі туди він потрапив під «темпоральний дощ» (дощ. який зістарює усе, з чим він вступає в контакт — прим. НВ), після чого на нього напали Тіні (істоти з гри — прим. НВ) і відправили на Берег, де блогер розгулював без одягу.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X