Батько-засновник. На український Сomic Con приїде творець легендарної відеогри Doom

10 серпня 2019, 13:19

Український фестиваль відеоігор Comic Con 2019 відвідає батькo жанру 3D-шутерів Джон Ромеро. Студія розробників id Software, котру заснував Ромеро, створила такі ігри, як Doom, Quake, Heretic, Hexen і Wolfenstein 3D.

Міжнародний фестиваль San Diego Comic-Con International є однією з найпопулярніших в світі подій, де презентують новинки зі світу коміксков, відеоігор, наукової фантастики та інших жанрів поп-культури.

Відео дня

Фестиваль проводять щорічно з 1970-го у Сан-Франциско та Бостоні, а кількість відвідувачів виставок Comic-Con International за один раз перевищує 100 тис. людей.

Аналоги Comic-Con проходять у багатьох країнах, враховуючи Україну. Цього року Comic Con Ukraine буде особливим, оскільки виставку відвідає легендарний розробник відеоігор та батько жанру 3D-шутерів Джон Ромеро.

Як повідомляється на Facebook-сторінці Сomic Con Ukraine, методи розробки стрілялок від першої особи, які впровадив Джон, є канонічними і досі використовуються сучасними студіями.

Його компанія id Software була заснована в 1991-му, і є розробником таких культових відеоігор як Doom, Quake, Heretic, Hexen та Wolfenstein 3D. Саме Джону Ромеро належить термін Deathmatch (з англ. - смертельний бій), який став однією з різновидів багатьох відеоігор.

На фестивалі Comic Con Ukraine 2019 Ромеро буде виступати в рамках лекторію Predator Prime Talk, а після цього проведе автограф-сесію та зіграє з відвідувачами виставки в Doom Deathmatch.

Фестиваль відбудеться 21-22 вересня у Києві на Арт-заводі платформа.

Показати ще новини
Радіо NV
X