Два стволи. Творці Metro Exodus опублікували новий трейлер гри

31 січня 2019, 13:21

Студія 4A Games і компанія Deep Silver опублікували свіжий трейлер Metro Exodus, в якому приділили увагу зброї в шутері.

Зокрема, в ролику показаний револьвер і пістолет "Виродок", повідомляє Gematsu .

З ролика стає зрозуміло, що в Metro Exodus буде два пістолети - "Виродок" і Револьвер. Перша зброя отримала своє прізвисько через часті збої, які компенсуються високою точністю і швидкістю стрільби. Револьвер відрізняється забійною шкодою і може бути оснащений прицілом і прикладом.

Відео дня

"Метро: Вихід - новий сюжетний шутер від компанії 4A Games, в якому відкритий бій і стелс поєднуються з виживанням і дослідженням одного з найбільш атмосферних ігрових світів в історії", - йдеться на офіційному сайті розробників.

Metro Exodus - шутер від першої особи, який розробляється українською компанією 4A Games і буде виданий німецької Deep Silver. Вихід гри намічений на 15 лютого 2019 роки для Windows, PlayStation 4 і Xbox One.

Metro Exodus є третьою грою в серії Metro, сюжет якої заснований на романах Дмитра Глухівського і продовжує історію Metro 2033 і Metro: Last Light. Гра була офіційно анонсована 11 червня 2017 року під час прес-конференції Microsoft на ігровій виставці Electronic Entertainment Expo 2017, де був показаний дебютний трейлер і оголошено про плани її виходу.

Видавець гри Metro Exodus - компанія Deep Silver - заявила, що цей проект на момент запуску буде поширюватися тільки через магазин Epic Games Store. При цьому гра буде недоступною в Steam і інших сервісах до 14 лютого 2020 року. Ціна гри Metro Exodus в Epic Games Store для деяких ринків встановлена на рівні $ 50.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X