Лікування через океан. Дівчина з Техасу врятувала свого британського партнера по онлайн-грі

13 січня 2020, 17:13

Американка Діа Латора врятувала життя своєму другові з Великобританії Ейданом Джексону після того, як почула, що у нього стався напад.

Дівчина зрозуміла, що у нього стався епілептичний приступ, і змогла викликати до нього допомогу.

Під час гри Джексон поскаржився на самопочуття, а потім і зовсім перестав відповідати. Його мікрофон був включений і Діа почула дивні звуки. Вона намагалася поговорити з Джексоном, але не отримала відповіді.

Відео дня

«Коли він не відповів, я відразу почав шукати номер служби екстреної допомоги для ЄС», — сказала Латора. Коли вона не змогла знайти цей номер, вона замість цього подзвонила по повному міському номеру і поділилася адресою і місцезнаходженням Джексона з поліцією, яка відправила співробітників служби першої допомоги до нього додому.

Батьки Джексона були в будинку під час інциденту, але не підозрювали, що їх син страждає від судом. Коли поліція прибула до них додому, вони й гадки не мали, чому приїхали офіцери. Один з поліцейських пояснив, що вони відреагували на дзвінок з Америки про чоловіка за цією адресою.

Джексон був доставлений в місцеву лікарню, його стан було стабілізовано. Зараз він повернувся додому і чекає висновку лікаря. Це не перший його припадок: в травні 2019 року епілепсія відправила його в лікарню.

poster
Підписатись на щоденну email-розсилку
матеріалів розділу Техно
Розсилка про те як технології змінють світ
Щопонеділка

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X