Cyberpunk 2077: Розробники просять гравців перестати займатися сексом з віртуальним Кіану Рівзом — відео

28 січня 2021, 23:03

Пройшло буквально декілька днів після того, як CD Projekt RED дозволила гравцям створювати свої моди для гри Cyberpunk 2077, як розробникам довелося відключати деякі з них.

Набори інструментів для створення модифікацій стали доступними 26 січня. Так розробники сподівалися, що гравці зможуть додавати у гру власний контент, а також самостійно виправляти баги.

Відео дня

Тепер же пішли і перші видалення — з сайту NexusMods на вимогу CD Projekt RED прибрали модифікацію, що дозволяє гравцям вільно замінювати моделі персонажів у грі. Мод став відомии після публікації про нього замітки на сайті Eurogamer під заголовком "Люди модифікують Cyberpunk 2077, щоб зайнятися сексом з персонажем Кіану Рівза".

Формально це працює не так грубо — мод дозволяв замінювати ігрові моделі персонажів іншими моделями з гри або створювати свої. Ось, наприклад, Хідео Кодзіма, японський розробник відеоігор, в ролі ріппердока.

Eurogamer
Фото: Eurogamer

Але деякі умільці пішли далі.

З персонажем Кіану Рівза — рокером-анархістом Джонні Сільверхендом — неможливо завести романтичні відносини. Але цей мод відкривав горизонти для найхитріших — вони замінювали модель повій або секс-ботів на персонажа Кіану Рівза, після чого просили його показати "що вміють ці ручки".

Eurogamer
Фото: Eurogamer

Незважаючи на те, що в подальшій кат-сцені Рівз був одягнутий, а його голос замінювався голосом секс-ляльки, розробники все одно вирішили, що це недоречно.

"Якщо говорити про героїв, яких ми придумали спеціально для гри, то ми дозволяємо вам як завгодно змінювати гру і розважатися. Але ми переконливо просимо вас не використовувати моделі реальних людей, яких ми попросили взяти участь у створенні гри, в будь-яких ситуаціях, які можуть здатися образливими. Якщо, звичайно, ви не отримали їхньої прямої згоди", — заявили розробники в коментарях для PCGamer.

Проте на Youtube вже можна знайти відеозаписи сцени з Сільверхендом, які CDPR навряд чи зможе видалити.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X